Ana sayfa Öne Çıkanlar Chester’s Adventure Şimdi iOS ve Android Platformlarında!

Chester’s Adventure Şimdi iOS ve Android Platformlarında!

421
chesters-adventure-simdi-ios-ve-android-platformlarinda

I Can Entertainment tarafından geliştirilen bulmaca oyunu Chester’s Adventure hem iOS hem de Android platformlarında yerini aldı.

Oyunun asıl formatı yapboz oyunu olsa da aynı zamanda oyuncuları çok sayıda farklı bulmacaya yönlendiriyor. Oyunun hikayesinde, Laleille dünyasında yer alan başlıklı ayı Chester evini eski ihtişamına geri döndürmek için bir yolculuğa çıkıyor. Bunu yapmak için kötü Kaos Lordunu yenmek zorunda kalıyor ve bu aşamada oyuncular devreye gidiyor. Bu hikayenin devamını getirmek isteyen oyunculardan birçok farklı bulmaca çözülmesi bekleniyor.

Chester’s Adventure oyuncuları parçaları doğru yere sürüklemek ve çeşitli güzel çizilmiş görüntüleri yeniden oluşturmak için basit bir yapboz döngüsüne girecek. Oyun aşırı zor olmamasıyla birlikte, doğru yere bir parça koyulunca devamı geliyor. Ve oyunun temeli hemen hemen hepsi bu kadar, bu yüzden yapboz bulmacaların hayranı iseniz, muhtemelen Chester’ın Macerası’ndan zevk alacaksınız.

Chester’s Adventure bulmacalarıyla yeni maceralara atıl

Bunun ötesinde, çeşitli bulmacaları çözmek arasında oyuncuların yapabileceği bir gemi özelleştirme noktası da var. Maceranız boyunca Ursa adlı bir zeplinle seyahat ederek Laleille’deki farklı bölgelere ulaşacaksınız. Bu bölgeler sayesinde yolculuğunuzda kullanabileceğiniz özel güçler sağlamanın yanı sıra geminin görünümünü değiştirecek yeni parçalar elde edebileceksiniz. Bu parçalar oyunda ilerlemenizi yönlendirecek ve size yol gösterecek.

Tüm bu güçler bulmaca çözmeyi kolaylaştırmakla ilgili oluyor. Örneğin, başlamadan önce birkaç parça otomatik olarak oyunculara verilirken, ipucu başına verilen para miktarı da değişiyor. Yeni kürekler, kabinler ve yelkenler gibi eğlence için yapabileceğiniz dekoratif değişiklikler de oyunun keyfini arttırmaya yardımcı oluyor. Oyun içi satın almalar olsa da oyunu indirmek tamamen ücretsiz ve oyunun gidişato tamamen oyuncuların kararları doğrultusunda ilerliyor.

Chester’s Adventure artık App Store‘da ve Google Play‘de!