Ana sayfa Öne Çıkanlar Catopia Rush Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Yaptı!

Catopia Rush Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Yaptı!

292
catopia-rush-mobil-cihazlar-icin-cikisini-yapti

Catopia Rush Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Yaptı! Rol yapma oyunu olan Catopia Rush mobil cihazlar için erişilebilir durumda. Aksiyon oyunu Catiopia Rush, Android ve iOS cihazlar için Google Play Store ve App Store üzerinden çıkışını gerçekleştirdi. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yayıncılık ve geliştiriciliğini Supercolony’nin gerçekleştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Catopia Rush artık mobil cihazlarda.

Catopia Rush şu anda Android cihazlar için Google Play Store, iOS cihazlar için de App Store üzerinden ücretsiz olarak erişime açık durumda. Oyun yaklaşık olarak 420 MB boyutlarında. Oyunun fragmanına ve mağaza sayfasına linkten ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=Y1zYGPe2u4E

catopia-rush-mobil-cihazlar-icin-cikisini-yapti-2

Catopia Rush Hakkında

Oyunda bir krallığa sahipsiniz. Bu krallığı korumak adına kedilerle dolu bir ordu ile birlikte şeytani Dark Lord’u yenmeye çalışıyorsunuz. Sürükleyici ve heyecan veren bir oyun sizi bekliyor! Kedilerden oluşan ordun ile Dark Lord’u durdur! Oldukça eğlenceli olan bu oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. İlgi çekici hikayesi ile telefonu elinden düşüremeyeceğin oyunu zaman geçmeden indir!

Catopia Rush Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Yaptı! Oyunun geliştirme ve iyileştirme süreçleri içerisinde geliştiriciler oyuncuları ile sürekli etkileşim halinde kaldı. Bu sebeple oyunun gelişim süreci tamamen oyuncularının istediği doğrultuda ilerledi.

Catopia Rush ve çok daha fazlası için Mobil Delisi haber sayfamızı takipte kalın!

Oyuna, Android cihazlar için bu linkten ulaşabilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercolony.catopia&hl=tr&gl=US

Oyuna, i OS cihazlar için bu linkten ulaşabilirsiniz:

https://apps.apple.com/au/app/catopia-rush/id1481412678