Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty: Warzone Mobil Platforma mı Geçiyor?

Call of Duty: Warzone Mobil Platforma mı Geçiyor?

84
call-of-duty-warzone-mobil-platforma-mi-geciyor

Call of Duty: Warzone Mobil Platforma mı Geçiyor? Call of Duty: Mobile’dan sonra yepyeni bir oyunla daha oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İddialara göre Call of Duty yapımcısı olan Activision büyük popülarite kazanan oyunu Call of Duty: Warzone’u mobil platforma taşımaya hazırlanıyor. Battle royale türündeki oyun PC’de oldukça büyük bir popülarite kazandı. İddialara göre ise Activision açtığı iş ilanları ile oyunun mobil platforma da taşınacağı söylendi. WZM kodlu bir oyun yapımında yer alacak yönetme aradığını belirten şirket yeni bir oyun üzerinde çalıştığını belli etti. Bu yapımın Warzone Mobile olabileceği de tahminler arasında yer alıyor.

Activision’ın iş ilanındaki aranan kişi Call of Duty evreninin yeni mobil oyununda söz sahibi olacak. FPS türü oyunlara bakıldığında Activision’ın bu oyun için kolları sıvaması ve oldukça fazla çalışması gerekecek. Sınıfının en iyi mobil “shooter” oyununu üretmek için çalışacak ekibin nasıl bir yapım ortaya çıkaracağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Activision’ın ilanda verdiği açıklamalar bunlarla da kısıtlı değil. İş ilanı içerisinde “Warzone’un konsol ve PC versiyonlarının önemli detaylarını mobil evrene taşıyabilecek” ifadesi ile Warzone Mobile oyunun sinyallerini kuvvetli bir şekilde veriyor.

Call of Duty: Warzone Mobil Platforma mı Geçiyor? Call of Duty: Mobile’dan sonra yeni bir oyun nasıl bir tepki alacak merak edilen konular arasında yer alıyor. Oyunun battle royale türünde olmasının Activision’a artı sağlayacağını söyleyebiliriz. Şu an proje olarak görülen yapımın ne zaman çıkacağı konusu da merak edilenler arasında. Önümüzdeki dönemde Activision tarafından oyun hakkında resmi açıklamalarında yapılması bekleniyor. Call of Duty: Warzone ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.