Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty: Mobile Yenilikleri Belli Oldu!

Call of Duty: Mobile Yenilikleri Belli Oldu!

469
call-of-duty-mobile-yenilikleri-belli-oldu

Call of Duty: Mobile Yenilikleri Belli Oldu! Call of Duty’nin mobil platformdaki oyunu Call of Duty: Mobile için sezon ortası güncellemesi detayları belli olmaya devam ediyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyun içi düzeltmelerin yanı sıra envanterde birçok yeni ürün oyun severler için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Activision Call of Duty: Mobile için yeni eklentilerin geleceğini resmi olarak duyurmuştu. Activision’ın yeni yaptığı duyuruda ise sezon ortası güncellemesinde gelecek olan tüm yeniliklerin neredeyse tamamı tanıtıldı. Sezon ortası güncellemesi sonrasında oyun içerisindeki mücadelenin oldukça fazla artacağı tahmin ediliyor. Yeni güncelleme ile birlikte silah, el bombası, yeni oyun modları, sezonluk mücadeleler, oyun içi mağaza yenilikleri gibi pek çok güncelleme oyun severleri bekliyor.

Call of Duty: Mobile Yenilikleri Neler?

Oyuna sezon ortası güncellemesi ile eklenecek yeniliklerden dikkat çekenler arasında Cordite SMG olarak adlandırılan hafif makineli tüfek yer alıyor. Geniş bir şarjör kapasitesine sahip silah oyunda oldukça tercih edilecek gibi gözüküyor.

Oyuna eklenecek bir diğer yeni envanter ise Cryo Bomb adlı el bombası. Oldukça etkili olan Cryo Bomb düştüğü yerde düşmanı yavaşlatan bir hava türü yaratıyor.

Envanterin yanı sıra oyuna yeni modlarda dahil edildi. Bu modlardan biri 1v1 Düello modu. Üç tur üzerinden oynanan modda oyuncuların hızlı maç istekleri cevaplanmış olacak. 1v1 düello modu Vahşi batı temasına sahip Saloon haritasında gerçekleştirilecek.

Yeni güncelleme ile birlikte oyun içi mağazada da yenilikler oyun severleri bekliyor. Oyun içi mağazadan oyuncular artık birçok silahı satın alabilecek. Ayrıca Poltergeist adı verilen karakter sınıfı oyuna dahil edilebilecek.

Sezon ortası güncellemesi ile oyuna dahil edilecek tüm bu yenilikler ve çok daha fazlasının ilerleyen günlerde oyunda yer alması bekleniyor. Activision güncelleme hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak ilerleyen günlerde tanıtım tarihinin netleşmesi bekleniyor.