Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Yeni Haritası 14. Sezon Başında Geliyor!

Call of Duty Mobile Yeni Haritası 14. Sezon Başında Geliyor!

681
call-of-duty-mobile-yeni-haritasi-14-sezon-basinda-geliyor

Call of Duty Mobile Yeni Haritası 14. Sezon Başında Geliyor! CoD Mobile yeni haritası hakkında geçtiğimiz gün resmi açıklama yapıldı. Call of Duty Mobile bir sonraki sezon başlangıcında beklenen yeni haritasını duyuracak. 14. Sezon ile yayınlanacağı sızdırılan harita hakkında Activision geçen hafta açık test yapısı, haritalar ve modlar ile ilgili heyecan verici açıklamalar yaptı.

call-of-duty-mobile-yeni-haritasi-14-sezon-basinda-geliyor-2

Activision yeni harita hakkında da ufak detaylar verdiği açıklamasında çoğunlukla 13. Sezon içerik güncellemesi ile oyuna gelen yeniliklerden bahsetti. 14. Sezon ile gelecek olan harita Rebirth adında olacağı iddia ediliyor. Binalar ile çevrili bir kentsel alanın ortasında yer alması beklenen haritada oyuncular açık test yapısında orta büyüklükteki haritada takım ölüm maçı oynayabilecek. Aynı adı paylaşmasına rağmen Call of Duty Warzone’daki Rebirth haritasında farklı bir yapıda olacağı bekleniyor.

call-of-duty-mobile-yeni-haritasi-14-sezon-basinda-geliyor-3

Call of Duty Mobile Yeni Haritası 14. Sezon Başında Geliyor! Sezon 13 ile karşımıza çıkmayan yeni haritanın büyük bir ihtimal ile 14. Sezon’da oyun severlerin beğenisine sunulması bekleniyor. Call of Duty Mobile 14. Sezonu Ocak ayı sonunda başlayacak. O zaman kadar oyuncular yeni silah, mod, harita, snowboard ve çok daha fazlasının sunulduğu 13. Sezon heyecanını yaşayacak. 14. Sezonu ise dört gözle bekleyecek çok fazla yenilik var. Bunların başında yer alan Rebirth haritasının dışında yeni yıl ile birlikte oyuna birçok yeniliğin dahil edilmesi bekleniyor. 13. sezon ve diğer tüm yenilikler için internet sitesini ziyaret edin. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.