Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 10 Yeni Harita ile Geliyor!

Call of Duty Mobile Sezon 10 Yeni Harita ile Geliyor!

390
call-of-duty-mobile-sezon-10-yeni-harita-ile-geliyor

Call of Duty Mobile Sezon 10 Yeni Harita ile Geliyor! Battle royale türünün mobil platformda başarılı oyunları arasında yer alan Call of Duty Mobile yeni Sezon 10’da oyuncuların karşısına yeni bir harita ile çıkmaya hazırlanıyor. Call of Duty Modern Warfare’dan tanıdığımız çok oyunculu harita Terminal yeni sezon güncellemesi ile birlikte Call of Duty Mobile’a gelecek.

Call of Duty Modern Warfare’dan tanıdığımız Terminal haritasının oyuna Sezon10 ile dahil edileceği Activision tarafından Call of Duty Mobile Twitter sayfasından duyuruldu. Activision’ın yaptığı açıklamada “Yolcuların dikkatine 837664625 numaralı sefer uçuyor! Önümüzdeki sezon #CODMobile’a geliyor!” şeklinde sözlere yer verildi. Activision’ın resmi açıklamasına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1299738583197048832

Adından da anlaşılacağı gibi havalimanında geçen harita orta büyüklükte. İlk olarak Call of Duty Modern Warfare 2’de karşımıza çıkan harita Modern Warfare 3 ve Call of Duty Infinite Warfare’de de geri dönmüştü. Sezon 10 ile birlikte Call of Duty Mobile’a da gelecek olan haritanın oyuncular tarafından büyük beğeni göreceği tahmin ediliyor.

Call of Duty Mobile Sezon 10 Yeni Harita ile Geliyor! Güncellemeler ile birlikte her sezon oyuna yenilikler eklemeye devam eden Activision geçtiğimiz sezon olan Sezon 9’da da oyuna dört yeni ek içerik ile genişletmiş ve Conquest oyun modunu eklemişti. Sezon 10’da da yeniliklere devam etmesi beklenen Activision’ın yeni sezon güncellemelerini ilerleyen günlerde resmi olarak duyurması da bekleniyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.