Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty: Mobile Sezon 10 Başladı!

Call of Duty: Mobile Sezon 10 Başladı!

199
call-of-duty-mobile-sezon-10-basladi

Call of Duty: Mobile Sezon 10 Başladı! Call of Duty: Mobile yeni sezonu karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorundaki Templar Günahkar karakterinin sınırlarını zorlayacak. “Geçmişin gölgesi” adı verilen Call of Duty: Mobile yeni sezonu 18 Kasım tarihi itibari ile start aldı. Yeni sezonda oyuncular Templar’a yardım edip “Stansfield’ın Peşinde” etkinliği kapsamında yeni çok oyunculu “Vacant” haritasında kayıp ajan peşinde serüvene çıkacaklar.

Sezon 10 boyunca oyuncular 50 kademelik yeni savaş bileti ile birçok yeni ödül kazanma fırsatını kazanacak. Geçmişin Gölgesi sezonunda Templar – Günahkar ve Stansfield gibi yeni karakterler ile CBR4 hafif makineli tüfek, SVD yarı otomatik keskin nişancı tüfeği, yeni skor serisi, silah şablonu ve profil kartlarının yanı sıra tılsım, CP ödülü ve birçok içerik oyuna eklenmiş olacak.

call-of-duty-mobile-sezon-10-basladi-2

18 Kasım itibari ile iOS ve Android üzerinden indirilebilir hale gelen “Geçmişin Gölgesi” sezonundaki tüm yenilikler ise şu şekilde:

  • Vacant adındaki yeni harita ilk defa Call of Duty: Modern Warfare’de karşımıza çıkmıştı. Oyuncular Ukrayna’nın Pripyat şehrinde terk edilmiş ofis binasında enkaz, hurda araçlar, konteynırlar arasında savaşacaklar.
  • Stansfield’ın Peşinde etkinliğinde ise oyuncular güçlerini birleştirerek Templar’a yardım edecek. Bu serüven boyunca DP ve temalı ödüllerinde sahibi olacaklar.
  • Kontrol adındaki çok oyunculu mod ise tamamen ekip çalışmasına dayalı bir sisteme sahip olacak. Her takım sırası ile ele geçirme noktalarına saldıracak veya kilit noktalarda savunma yapacak.
  • Klan Savaşı Sezonları ise sezon 10 ile klan savaşları ve sıralama serisi için bazı yenilikleri içeriyor.

Call of Duty: Mobile Sezon 10 yeniliklerinin başlıcaları bu şekilde detaylı bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Call of Duty: Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.