Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile için Antrenman Modu Müjdesi!

Call of Duty Mobile için Antrenman Modu Müjdesi!

113
call-of-duty-mobile-icin-antrenman-modu-mujdesi

Call of Duty Mobile için Antrenman Modu Müjdesi! Call of Duty: Mobile geliştiricisi Activision geçtiğimiz günlerde 7. Sezon güncellemesi yenilikleri hakkında duyuru yapmıştı. Bu yeniliklere oyuncuların uzun zamandır beklediği bir mod daha ekleniyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular artık antrenman moduna kavuşacak.

Devasa büyüklüğe sahip güncelleme sonrasında oyuna birçok yeni içerik ve yenilik katılmıştı. 7. Sezon öncesi Activision bir yenilik duyurusu daha yaptı. Bu duyuru ile oyuncuların uzun zamandır beklediği Antrenman modu oyuna dahil edilmiş oldu. FPS oyunlarında sıkça görmeye alıştığımız antrenman mod nihayet Call of Duty: Mobile içinde oyuna yeni güncelleme ile dahil edilmiş olacak.

Call of Duty Mobile Antrenman Modu Nasıl Olacak?

PUBG Mobile, Fortnite gibi oyunlardan alışık olduğumuz antrenman mod Call of Duty: Mobile içinde geliyor. Diğer oyunlardaki modlara nazaran CoD Mobile için bu mod daha küçük bir haritaya ve alana sahip olacak. Bu mod ile oyuna başlamadan önce ısınabilecek ve rakiplerinize karşı avantaj elde etme şansını yakalayacaksınız.

Antrenman modunda oyuncuların karşısına çoklu hedefler çıkacak ve bu hedefler burulmaya çalışılacak. Sabit hedeflerin yanı sıra Antrenman modunda hareketli hedeflerde olacak. Böylece oyun içerisindeki gibi hareketli bir atışta yapmak mümkün olacak. Antrenman modu dışında stüdyo birkaç yenilik daha açıkladı. Güncelleme ile birlikte oyunda tankta olacak. FPS oyunlarında bir ilk olacak Tank oyuncular tarafından nasıl karşılık görecek merek ediliyor. Ayrıca Isolated adındaki haritada da birkaç yenilik yapıldığı ve düzeltmelerin olduğu belirtildi. 7. Sezon öncesi Call of Duty: Mobile yenilikler ile oyun severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Call of Duty: Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.