Ana sayfa Öne Çıkanlar Bus Simulator: Ultimate 250 Milyon İndirmeyi Geçti!

Bus Simulator: Ultimate 250 Milyon İndirmeyi Geçti!

306
bus-simulator-ultimate-250-milyon-indirmeyi-gecti

Bus Simulator: Ultimate 250 Milyon İndirmeyi Geçti! Geliştiriciliği yerli oyun stüdyosu Zuuks Games tarafından yapılan mobil simülasyon oyunu Bus Simulator: Ultimate, 250 milyon indirmeyi geçti. Yayıncılık ve geliştiriciliği yerli oyun stüdyosu Zuuks Games tarafından yapılan Bus Simulator: Ultimate’den sevindirici rekor. 250 milyon indirmeyi geçen oyun rekoruyla yüzleri güldürdü.

En Çok İndirilen Mobil Simülasyon Oyunu!

Geçtiğimiz saatlerde stüdyodan gelen açıklamalara göre Bus Simulator, 250 milyon indirmeyi geçti. Bu durum da oyunu, en çok indirilen mobil simülasyon oyunu konumuna taşıdı. Oyun bu sayede kendisine çok yakın olan rakibine ise 50 milyon fark atarak bu unvanı elde etti. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oyun App Store tarafından “günün oyunu” şeklinde bütün kullanıcılara tavsiye edildi.

bus-simulator-ultimate-250-milyon-indirmeyi-gecti-2

950 Milyon Aktif Oyuncu

Zuuks Games, bugün toplamda 500 milyondan fazla indirme sayısı ile aylık 950 milyon aktif oyuncuya sahip. Bu sebeple de başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde bulunan oyunseverleri bir araya getiriyor. BusSimulator: Ultimate’in yanında, yayında 20’den fazla oyunu bulunan şirket bu özelliğiyle oldukça öne çıkıyor. Yine bu şirkete ait olan Truck Simulator: Ultimate adlı yeni oyun, bu ay piyasaya sürülmek için hazırlanıyor. Oyunun mağaza sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/bus-simulator-ultimate/id1461749632

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zuuks.bus.simulator.ultimate&hl=tr&gl=US

Bus SimulatorUltimate 250 Milyon İndirmeyi Geçti! Daha fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.