Ana sayfa Öne Çıkanlar Brawlhalla 6 Ağustos’ta Mobil Platformlarda!

Brawlhalla 6 Ağustos’ta Mobil Platformlarda!

316
brawlhalla-6-agustosta-mobil-platformlarda

Brawlhalla 6 Ağustos’ta Mobil Platformlarda! Mobil platformlarda dört gözle beklenen oyun Brawlhalla Ağustos ayı itibariyle tüm mobil platformlarda yayında olacak. 6 Ağustos tarihi itibariyle iOS ve Android için yayınlanacak oyunun resmi duyurusu gerçekleştirildi.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamada dövüş oyunu Brawlhalla mobil platformlar için geliyor. UbiForward etkinliğinde yapılan duyuruda oyunun tüm versiyonlarında olan cross-play özelliği mobil platformlar için de geçerli olacağı aktarıldı. Ubisoft’un dijital olarak gerçekleştirdiği konferans Ubisoft Forward’da duyurulan oyun 6 Ağustos tarihinde mobil platformlardaki yerini almış olacak. Oynaması ücretsiz olan oyunun iPhone için App Store, Android için ise Google Play’de yayınlanacağı açıklandı. Oyunun ön kayıtları da başladı. Sınırlı süre için ücretsiz görünüm edinilebilecek oyunda ön kaydı linkten yapabilirsiniz.

https://www.brawlhalla.com/play/

Brawlhalla 6 Ağustos’ta Mobil Platformlarda! Jaeyun, Rayman gibi birbirinden iyi, benzersiz 50 karakterin yer aldığı oyunda oyuncular tek oyunculu ve koop modlarında çevrim içi ve yerel yarışlara katılabiliecek. Ayrıca Cartoon Network Adventure Time’dan Finn ve Jake, Ben 10’den Elmas Kafa, Dört Kol ve Ateş Topu gibi karakterler de oyunda oyuncuları bekliyor.

Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One X ve diğer tüm Xbox modelleri ve Windows platformunda 40 milyondan fazla oyuncuyla heyecanı yaşamaya devam ediyor. Oyun bu platformların yanında 6 Ağustos tarihinde mobil platformlar olan iOS ve Android içinde yayında olacak. Mobil platformda dahil oyuncular tüm platformlarda cross-play deneyimini yaşayabilecek.