Ana sayfa Öne Çıkanlar Avatar Mobil Oyunu Yolda!

Avatar Mobil Oyunu Yolda!

200
avatar-mobil-oyunu-yolda

Avatar Mobil Oyunu Yolda! Ubisoft geliştirdiği iki yeni oyundan biri olan Avatar: Reckoning isimli yapımın yakın zamanda oyun severler ile buluşması bekleniyor. Geliştirilen iki Avatar yapımından birinin Avatar: Frontiers of Pandora diğerinin ise mobil platform için geliştirilen Avatar Pandora Rising olacağı belirtilmişti. Ancak James Cameron film serisine dayanan Avatar: Reckoning adlı video oyunun duyurusu beklenmedik şekilde geçtiğimiz günlerde yapıldı.

avatar-mobil-oyunu-yolda-2

Achosaur Games tarafından geliştirilen yapım Tencent, Cameron’s Lightstorm Entertainment ve Disney ile işbirliği içerisinde tasarlanıyor. Mobil oyuncularını heyecanlandıran oyun, aynı zamanda çok oyunculu çevrimiçi rol yapma türünde oyunları seven oyuncularda da merak uyandırdı. Çok oyuncu desteğinin yanı sıra oyunu tek oyuncu olarak oynamak da mümkün olacak. Avatar: Reckoning’in, 2022 yılı içerisinde iOS ve Android platformlarından yayınlanması bekleniyor.

Avatar Mobil Oyunu Yolda!

Avatar: Reckoning’de oyuncular kendilerine ait bir Avatar karakteri oluşturarak hikaye içerisindeki görevleri yerine getirecek ve PvP modlarının da keyfini çıkaracak. Ubisoft tarafından oyun ile ilgili bir oynanış videosu veya oyun içi ekran görüntüsü yayınlanmadığı için kesin olarak bilinmemekle birlikte oyunun grafiklerinin çok iddialı olması bekleniyor. Unreal Engine 4 oyun motorları ile geliştirilen yapımın grafiklerine yönelik beklentiler oldukça yüksek.  Avatar fanları ve oyun severlerin merak ile beklediği oyunun bize neler sunacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Avatar ve çok daha fazla mobil oyun için Mobil Delisi web sitemizi takipte kalın.