Ana sayfa Öne Çıkanlar Arena of Valor: Yeni Çağ, Cumhuriyet Bayramı Özel Etkinliklerle Geliyor!

Arena of Valor: Yeni Çağ, Cumhuriyet Bayramı Özel Etkinliklerle Geliyor!

281
arena-of-valor-yeni-cag-cumhuriyet-bayrami-ozel-etkinliklerle-geliyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, Cumhuriyet Bayramı Özel Etkinliklerle Geliyor! 100’den fazla seçilebilir kahramanı olan ve mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Arena of Valor: Yeni Çağ, özel sunucu ve yerel yatırım planları ile Türkiye’ye giriş yaptı. Türkçe seslendirme, turnuvalar ve daha birçok içerik ile karşımıza çıkacak olan oyun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için ülkedeki sevilen influencerlar ile çeşitli oyun içi etkinlikler düzenliyor.

Youtube ve Twitch dünyasının ünlü isimlerinin karşı karşıya kalacağı Cumhuriyet Bayramı Özel Maç etkinliği tarihi belli oldu. Yayın 28 Ekim Perşembe günü saat 19:00’da Arena of Valor’ın resmi Youtube hesabında olacak.

arena-of-valor-yeni-cag-cumhuriyet-bayrami-ozel-etkinliklerle-geliyor-2

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın rekabetçi ruhunu en iyi şekilde yansıtacak olan bu büyük mücadeledeki isimleri de açıklandı. Enes Batur, Orkun Işıtmak, Cemre Solmaz, LAZ gibi isimler bir takımı oluştururken karşılarında ise Elraenn, UnLost, Miafitz, KassadinsCreed ve Dora “Stratera” Özsoy isimlerinin olduğu takım yer alacak.

Oyunda, 4 Kasım tarihine kadar 5v5 modunda bütün kahramanlarla oynamak mümkün olacak. Bu süre içerisinde tek başına ya da takım olarak oynayarak bazı kahramanlara kalıcı bir şekilde sahip olunabilecek.

Savaşçı ve tank sınıfında en sevilen kahraman olan Arthur ise Cumhuriyet Bayramı’na özel bir kostüme kavuşuyor. Bütün oyuncular 29-31 Ekim tarihleri arasında oyuna giriş yaparak Türk motiflerinin kullanıldığı kostümü kalıcı olarak elde edebilecek. Arena of Valor ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.