Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends’ın Mobil Sürümü Türkiye İçin Çıkış Yapacak!

Apex Legends’ın Mobil Sürümü Türkiye İçin Çıkış Yapacak!

296
apex-legendsin-mobil-surumu-turkiye-icin-cikis-yapacak

Apex Legends’ın Mobil Sürümü Türkiye İçin Çıkış Yapacak! Electronic Arts’ın popüler çevrimiçi oyunlarından olan Apex Legends, Ortadoğu – Kuzey Afrika ve Latin Amerika ülkeleri için beta testleri yayınlamıştı. Şimdi ise Türkiye için kapalı beta sürümüne geçiş yapacak.

apex-legendsin-mobil-surumu-turkiye-icin-cikis-yapacak-2

Yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği, geliştiriciliğini ise Respawn Entertainment’in gerçekleştirdiği ve son dönemde de oldukça popüler olan battle royale oyunu Apex Legends, önceki aylarda mobil cihazlar için duyurulmuştu. Bazı bölgelerde ise kapalı beta sürümüne geçiş yapmıştı. Şimdi ise ülkemizdeki oyuncuları için güzel bir haber paylaştı.

Apex Legends Mobile’ın kapalı betası Türkiye’ye gelecek…

Ücretsiz bir battle royale oyunu olan Apex Legends’ın mobil versiyonu Apex Legends Mobile, Ortadoğu – Kuzey Afrika ve Latin Amerika bölgelerinde kapalı beta testlerinin yeni aşamasına geçiş yapmıştı. Mısır, Meksika, Kolombiya ve Peru gibi ülkelerde ise Türkiye ile birlikte kapalı beta aşamasına hazırlık yapılıyor.

Net bir tarih belli olmasa da Eylül ayının ortaları gibi geleceği söyleniyor. Eylül başında ise kapalı beta için kayıt aşaması açılacak. Başladığı zaman sizlere tekrardan bilgi vereceğiz.

apex-legendsin-mobil-surumu-turkiye-icin-cikis-yapacak-3

Apex Legends’ın Mobil Sürümü Türkiye İçin Çıkış Yapacak! Apex Legends Mobile; karakter tabanlı bir oynanış sistemine sahip. Takımla oynanan, hızlı, tempolu ve yenilikçi bir savaş deneyimi yaşatacak. PC ve konsol versiyonunda gördüğümüz gibi, oyun tamamen ücretsiz oynanacak. Aynı zamanda da yüksek çözünürlüğe sahip olacak.

Oyunun mağaza sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.apexlegendsmobilefps&hl=en&gl=US