Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends’ın Beta Sürümü Yayınlandı!

Apex Legends’ın Beta Sürümü Yayınlandı!

405
apex-legendsin-beta-surumu-yayinlandi

Apex Legends’ın Beta Sürümü Yayınlandı! Electronic Arts, bayadır konuşulan Apex Legends Mobile’ ın beta sürümünü yayınladı. Beta süreci ilk başta Hindistan ve Filipinler’ deki birkaç oyuncu ile sınırlandırıldı.

Uzun bir bekleyiş sonunda oyun, Google için ön kayıta uygun hale getirildi. Android cihazlara sahip uygun bölgede olan kullanıcılar oyunu oynayacak.

Apex Legends Mobile şimdilik sınırlı bir çevrede mevcut olsa da geliştiriciler bütün dünyadaki oyuncular için sunulacağını söylüyor.

apex-legendsin-beta-surumu-yayinlandi-2

Apex Legends Mobile Play Store’dan nasıl indirilir?

Hindistan ve Filipinler’ de bulunan Android kullanıcılarının ilk olarak Apex Legends Mobile Beta’ nın Google Play Store’ daki listesine giderek ön kayıt yaptırmaları gerekiyor. Bu gerçekleştirildikten sonra, cihazları uygun ise bilgisayardaki muadili gibi oynaması ücretsiz oyunu indirmeleri gerekmekte. 1.34 GB indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyun oynanabilir.

  1. Apex Legends Mobile’ın Google Play Store’daki listesine gidin
  2. Beta sürüm için ön kayıt yaptırın
  3. Uygunluk sağlandıysa size açılan 1.34 GB boyutlu oyunu indirin.

Cihazınız beta sürüm ile uyumlu değil ise bununla ilgili bir mesajla karşılaşılacak ve kullanıcının geliştiricilerin destek eklemesini beklemesi gerekecek.

Apex Legends Mobile Beta resmi sistem gereklilikleri

  • Minimum 1.34 GB depolama alanı
  • Android 6.0 ve üzeri cihazda Snapdragon 625 veya üzeri işlemci
  • Gelecek, iOS beta sürümü için A11 Bionic ve üzeri sürüm

Apex Legends’ın Beta Sürümü Yayınlandı! Sosyal medya üzerinde çıkan iddialara göre Samsung Galaxy M51, Xiaomi M11 ve Realme X şu anda oyunu çalıştırabilecek. Vivo Y50, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy S9, Oneplus 7 ve 7T, Oneplus 8 ve 8T ayrıca Redmi Note 10 ise oyunu çalıştıramayacak. Apex Legends Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.