Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı!

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı!

162
apex-legends-mobile-cikis-tarihi-aciklandi

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı! Electronic Arts ve Respawn Entertainment geçtiğimiz aylarda duyurduğu oyunun resmi çıkış tarihini açıkladı. Apex Legends’ın merak ile beklenen mobil oyunu 17 Mayıs 2022 tarihinde iOS ve Android için resmi olarak yayınlanmış olacak. Öte yandan oyun için ön kayıt yaptıranlara özel hediyelerinde olduğunu hatırlatalım.

Battle royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan Apex Legends, mobil platforma sonunda geliyor. Oyun severlerin merak ile bekledikleri Apex Legends Mobile önümüzdeki günlerde resmi olarak yayınlanmış olacak. Oyunun yayınlanması ile birlikte oyun severleri pek çok yenilik bekliyor.

Apex Legends Mobile Yenilikleri Neler?

17 Mayıs tarihinde çıkışı gerçekleşecek oyuna ön kayıt yaptıran kullanıcılara birçok oyun içi envanter ve özel hediye verilecek. Bu hediyeleri kazanmak için yapılması gereken tek şey ise Android ya da iOS işletim sistemleri üzerinden mağazada oyun ön kaydını tamamlamak. Apex Legends Mobile’ın resmi tanıtım videosunda Sezon 1 hakkında da pek çok detaya yer verildi. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. 
Apex Legends Mobile, Respawn içindeki ayrı bir ekip olan Lightspeed & Quantum Studios tarafından geliştiriliyor. Bu stüdyo aynı zamanda PUBG Mobile’ın da geliştirici ekibi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu durum göz önüne alındığında önümüzdeki günlerde oldukça sıkı bir oyun bizi beklediğini söylemek yanlış olmaz.

apex-legends-mobile-cikis-tarihi-aciklandi-2

PC ve konsolda olduğu gibi Apex Legends Mobile’da oynaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Oyun içerisinde avantaj sağlayan paralı eşyalarda Apex Legends Mobile’da yer almayacak. Apex Legends Mobil ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.