Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends Mobile Beta Sürecine Giriş Yapıyor!

Apex Legends Mobile Beta Sürecine Giriş Yapıyor!

443
apex-legends-mobile-beta-surecine-giris-yapiyor

20Apex Legends Mobile Beta Sürecine Giriş Yapıyor! Electronic Arts (EA), uzun zamandır gündemde olan ve konuşulan Apex Legends Mobile için beta sürecini başlattığını belirtti. Bu süreç başta Hindistan ve Filipinler’ deki birkaç bin oyuncu ile sınırlandırılmış şekilde olacak. Apex Legends Mobile daha sonrasında birden fazla ülkeye yayılacak

Apex Legends Mobile Beta’da Bu Ay Çıkıyor

Apex Legends’ in mobil versiyonu ile ilgili EA’ den açıklama yapıldı. Firma betanın bu ay içerisinde başlangıç yapacağını duyurdu. Bu başlangıçta sadece Hindistan ve Filipinler ile sınırlı olacağını da ekledi. Bunun haricinde EA asıl planlarının oyunu yıl içerisinde daha fazla ülkeye de yaymak olduğunu duyurdu.

apex-legends-mobile-beta-surecine-giris-yapiyor-2

Betadan ilk detayların paylaşıldığı EA, amaçlarının Apex Legends portu yapmak olmadığının altını çizdi. Üstüne akıllı telefonlar için tasarlanan yeni bir versiyon olacağını belirtti. Oyun direktörü olan Chad Grenier blogunda Apex Legends Mobile’ ın telefonda mevcut en gelişmiş battle royale deneyimi sağlayacağını söyledi. Bunun için geliştirilmiş kontroller ve dikkatli optimizasyonla dokunmatik ekranlara uygun biçimde tasarlandığını da ekledi.

Mobil Oyunda Mikro Ödemeler Olacak

Oyunun çapraz bir platformda ilerleme içermeyeceğini özellikle vurgulayan açıklamada, oyunun mobil cihazlara ücretsiz olacağını söyledi. Fakat mikro ödemeler barındıracağını da belirtti.

apex-legends-mobile-beta-surecine-giris-yapiyor-3

Apex Legends Mobile Beta Sürecine Giriş Yapıyor! Son zamanlarda Battle royale temalı oyunların oldukça popüler olduğunu görüyoruz. Zira PUBG Mobile, son zamanlarda 1 milyar indirme rekorunu kırarak en popüler oyunlarından biri haline geldi. Bunun yanında Riot geçtiğimiz günlerde League of Legends’ i temel alarak Wild Rift adlı MOBA oyununu piyasaya sürdü. En son olarak ise Psyonix’ in Rocket League Sideswipe ile benzeyen bir başarı elde etmek istediğini görmekteyiz. Apex Legends ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.