Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legeds Mobile İçin Ön Kayıt Nasıl Gerçekleştirilir?

Apex Legeds Mobile İçin Ön Kayıt Nasıl Gerçekleştirilir?

399
apex-legeds-mobile-icin-on-kayit-nasil-gerceklestirilir

Apex Legeds Mobile İçin Ön Kayıt Nasıl Gerçekleştirilir? EA oyunun ilk bölgesel beta testlerini bu ayın sonunda başlatıyor. Electronic Arts’ ın yüksek tempolu Battle Royale oyunu Apex Legends Android ve iOS’ a geliyor. EA geçtiğimiz günlerde, Apex Legends Mobile için bu ay sonunda ilk blgesel beta testlerini başlatacağını belirtti. Başlangıçta, testler sadece Hindistan ve Filipinler’ de, Android cihazlarda olacak şekilde kullanılacak.

Apex Legends Mobile, iki yıl gibi bir süredir geliştirilmekteydi. 2019 yılının Ekim ayında EA CEO’ su Andrew Wilson tarafından onaylanmıştı. Mobil cihazlara uygun tasarlanmış oyun olduğu için konsollar ve PC arasında çapraz platform olmayacak.

apex-legeds-mobile-icin-on-kayit-nasil-gerceklestirilir-2

Apex oyun direktörü Chad Grenier, “Bu oyunun yeni bir sürümü, ancak orijinaline sadık” gibi açıklamada bulundu.

Android cihazlarda Apex Legends Mobile’ a ön kayıt nasıl yapılır?

  1. Mobil versiyon için oyunun Google Play Store’ daki sayfasına gidin.
  2. Ön kayıt’ a tıklayarak gerçekleştirmiş olacaksınız. Oyun bölgenizde kullanıma sunulduğunda size haber verilecek.

Apex Legeds Mobile İçin Ön Kayıt Nasıl Gerçekleştirilir? EA oyun için minimum gereksinimler konusunda bir açıklamada bulunmadı. Bu sebeple, oyun için ön kayıt cihazınızda bulunmayabilir. Apex Legends Mobile diğer bölgelerde iOS için ne zaman çıkacak? İlk testleri bu ayın sonlarına doğru Hindistan ve Filipin’ de “birkaç bin oyuncu” için düzenlenecek. EA, “testlere devam ediyorken” bu testlerin boyutunun genişletileceğini belirtti. Bu durum daha fazla bölgede ve iOS  desteğinin eklenmesini de içermekte. Apex Legends Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.