Ana sayfa Öne Çıkanlar A Memoir Blue, iOS Cihazlar İçin Duyuruldu!

A Memoir Blue, iOS Cihazlar İçin Duyuruldu!

298
a-memoir-blue-ios-cihazlar-icin-duyuruldu

A Memoir Blue, iOS Cihazlar İçin Duyuruldu! Annapurna Interactive etkinliği sırasında duyurulan macera oyunu A Memoir Blue, iOS cihazlar için çıkış yapacağını duyurdu. Ayrıca oyun Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC gibi cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek.

Yayıncılığının Annapurna Interactive tarafından yapıldığı, geliştiriciliğini ise Cloisters Interactive’in üstlendiği macera oyunu A MemoirBlue, iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştiriyor.

a-memoir-blue-ios-cihazlar-icin-duyuruldu-2

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Annapurna Interactive etkinliği içerisinde A MemoirBlue ; Xbox, Nintendo Switch, PlayStation ve PC platformları haricinde iOS cihazlar için de çıkış yapacağını duyurdu. Oyun, 12 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Fakat ne yazık ki mağaza sayfası açılmadığı için oyunun fiyatı gibi detaylar bilinmiyor.

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2uwLG_-69EQ

A Memoir Blue İle İlgili

Cloisters Interactive’den A MemoirBlue, süperstar olan bir atlet, anne ve kız arasındaki kapsamlı sevgiyi konu alan bir şiirdir.

El çizimi olan ve 3B grafiklere sahip eşsiz estetik ile Miriam’ın anılarındaki derinliklerde yüzen büyülü ve gerçekçi yolculuğa hayat veriyor. Miriam bu hikayede içindeki çocuğa yeniden kavuşuyor. Annesine olan sevgisini de derinleşiyor. Bütün bunlarla birlikte oyundaki bir dizi vinyet, fedakarlık ve kalp kırıklıkları da zafer ve gurur ile harmanlanıyor.

a-memoir-blue-ios-cihazlar-icin-duyuruldu-3

Hikayesi ile dikkatinizi çekecek olan oyun oldukça sürükleyici bir yapıya sahip. Daha fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.