Ana sayfa Öne Çıkanlar 2.Dünya Savaşı Olan Strateji Oyunu Warpath Yayınlandı

2.Dünya Savaşı Olan Strateji Oyunu Warpath Yayınlandı

400
2-dunya-savasi-olan-strateji-oyunu-warpath-yayinlandi

2.Dünya Savaşı Olan Strateji Oyunu Warpath Yayınlandı! Lilith Games’in yayıncılığını ve geliştiriciliğini yaptığı Warpath bir İkinci Dünya Savaşı oyunu. Bu strateji oyunu ücretsiz olarak mobil için yayınlandı. Şu an ücretsiz olan Warpath, Google Play ve App Store’da bulunuyor. Fakat oyun F2P olduğu için oyun için satın almaya sahip bir oyun.750MB olan oyunun indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2-dunya-savasi-olan-strateji-oyunu-warpath-yayinlandi-2

Oyunun App Store ve Google Play bağlantılarına buradan ulaşabilirsiniz:

App Store

Google Play

Strateji Oyunu Warpath Tanıtım Yazısı

Bu gerçek zamanlı strateji savaş oyununda kendi Savaş Yolunu takip et. Yalnızca en amansız ve becerikli Komutan zafere ulaşmak için gerekenlere sahip. Gölgelerin arasına saklanmayı mı tercih edeceksin yoksa düşmanlarınla kafa kafaya mı geleceksin?

STRATEJİNİ YARAT SAVAŞA KATIL

Zorlu savaşlar için stratejini planla. Gerçek zamanlı savaşlara katıl. Rakiplerini bozguna uğratmak için yeteneklerini kullan. Dünyayı kaplayan bu oyunda güçlü ittifaklara katılmak için savaş. Ayarlanmış oyun konsolu ile düşmanlarını bozguna uğrat. Düşmanlara karşı daha dirençli ve saldırgan olmak için arazini genişlet, üssünü taşı. Savaş alanında adını duyur ve üstünlüğünü konuştur.

2-dunya-savasi-olan-strateji-oyunu-warpath-yayinlandi-3

ASKERİ BİRİMLERİNİ ÖZELLEŞTİR

Askeri birliğini geliştir ordunu üst düzeylere çıkar. Warpath savaşlarında ekipmanlar, silahlar, komutanlar, teçhizatlar kazanıcaksın. En büyük güçlerin olan tankları ve uçakları akıllıca kullanarak küresel dünyada gerçek zamanlı savaşlara hazır ordunu kur. Savaş özelliklerini en iyi şekilde özelleştirmek için sökme, birleştirme ve modifiye yeteneklerini kullan. Hazır olduğunda savaşa katıl ve gücünü test et.

DÜNYA ÇAPINDA HİKAYESİ

Destansı savaş arazileri. Düşmanlarını bozguna uğratmak için onlara tuzaklar kur ve üstün ordunu üstlerine sal. Engebeli arazileri ve şehir merkezlerini ele geçir komutanı al. Bu zorlu savaşlar sırasında görevlerini yerine getirmek için müttefiklere ihtiyaç duyacaksın hiç durma, daha dinamik bir hale gelmek için müttefiklerini ara.

SOLUKSUZ GEÇEN MOBİL DENEYİM

Üstün 3D grafikler ve ses kalitesiyle bu HD oyun deneyimini yaşa. Kendi ordunu kur. Parmaklarınla kontrol et. Aksiyon dolu olaylara ve görsel kalitesiyle birlikte sıra dışı bir oynanışa hakim ol. Uçaklarınla arazileri keşfet ordunla arazileri yerle bir et. Rakiplerini yere sermek için yeterli güce sahip misin? Ulusunu ne kadar büyüteceksin? Hadi şimdi bunları öğrenme zamanı. Warpath ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.