Ana sayfa Öne Çıkanlar WWE Undefeated Android ve iOS için Yayında!

WWE Undefeated Android ve iOS için Yayında!

289
wwe-undefeated-android-ve-ios-icin-yayinda

WWE Undefeated Android ve iOS için Yayında! WWE Undefeated, eğlence ve güreşin bir araya geldiği dünya devi WWE’nin yeni oyunu oldu. Şirket geçtiğimiz yıllarda WWE Supercard ve WWE Champions adında iki başarılı oyuna daha imza atmıştı. Oynaması ücretsiz olan WWE Underfeated Android ve iOS cihazları için indirilebilir durumda.

nWay oyun stüdyosu tarafından WWE ortaklığı ile yayınlanan oyun geçtiğimiz günlerde resmi olarak mobil marketlerde oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyunda The Undertaker, The Rock, Kevin Owens, Kofi Kingston gibi WWE’in efsanevi yıldızları ile oynamak. Mümkün. Her karakterin kendine özgü hareketleri bulunuyor. Seçilen karaktere göre diğer oyunculara karşı ve çevrimiçi PvP özellikleri ile oynamak mümkün.

wwe-undefeated-android-ve-ios-icin-yayinda-2

Oyunda elinizde bulunan desteden çekilecek üç saldırı tipi bulunuyor. Oyunun bu özelliği bir dövüş oyunu olmasının yanında bir kart oyunu olduğunu da gösteriyor. Geliştirici nWay önceki mobil oyunun ChronoBlade için de benzer bir yöntem ile karşımıza çıkmıştı. Dövüşler geleneksel ringler yerine daha egzotik alanlarda gerçekleştiriliyor. Bunun ynaı sıra devamlı tuşlara yüklediğiniz sistem yerine her saldırıda azalan enerji seviyesi de oyunu daha da heyecanlı bir hale getiriyor.

wwe-undefeated-android-ve-ios-icin-yayinda-3

WWE Undefeated Android ve iOS için Yayında! nWay daha öncelerde karşımıza Power Rangers: Legacy Wars, Power Rangers: Battle For The Gird gibi yapımlar ile çıkmıştı. Şimdi de güreş denilince akla ilk gelen organizasyonlardan WWE yapımı ile tamamen ücretsiz olarak çıkıyor. Oyunu indirmek tamamen ücretsiz. Oyunun iOS ve Android için mağaza linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. WWE Undefeated ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

https://apps.apple.com/us/app/wwe-undefeated/id1503392771

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nway.wweundisputed