Ana sayfa Öne Çıkanlar Tristana Wild Rift’te!

Tristana Wild Rift’te!

91
tristana-wild-riftte

Tristana Wild Rift’te! League of Legends’in mobil yapımı Wild Rift yeni bir şampiyona daha kavuştu. PC oyunu League of Legends’in en sevilen karakterlerinden Tristana geçtiğimiz günlerde oyuna gelen güncelleme ile Wild Rift’e dahil edildi.

Wild Rift’e özel olarak Tristana iki yeni kostümünü de beraberinde getirdi. Tristana’nın yeni kostümleri ise Küçük Şeytan Tristana ve Gerilla Tristana. League of Legends Wild Rift resmi Twitter sayfasından yapılan açıklamaya bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öte yandan 29 Ocağa kadar devam eden Yordle Yolculuğu etkinliği ile günlük görevleri yerine getirerek ücretsiz yordle şampiyonlarını açabilirsiniz. Wild Rift’e dahil edilen Tristana’nın yetenekleri ise şu şekilde;

  • Pasif: Bir Boncuk Çek

tristana-wild-riftte-1

Tristana’nın otomatik saldırısı, patlayıcı yük ve buster atışı mezili seviye başına atmaktadır. Bu çizgilerin her biri Tristana’nın ilgili seviyede aralığını temsil etmektedir.

  • Beceri 1: Hızlı Ateş

tristana-wild-riftte-2

Hızlı Ateş steroid yeteneğidir. Ani hasarı artırır ve 3. Yeteneğin hızlı bir şekilde dolmasına yardımcı olur. Yeteneğin tek dezavantajı ise uzun bekleme süresidir.

  • Beceri 2: Roket Zıplaması

tristana-wild-riftte-3

Tristana’nın tek hareket yeteneği ve belirleyici yeteneğidir. Bir düşman alt edildiğinde Roket Zıplaması yeteneği bekleme süresi sıfırlanır.

  • Beceri 3: Patlayıcı Hücum

tristana-wild-riftte-4

Bu yetenek ikiye ayrılmaktadır. Yeteneğin ilk bölümü pasif kısım. Tristana tarafından öldürülen düşmanları patlatarak büyü hasarı vermektedir. İkinci bölümü ise aktif kısım. Kısa süre sonra ya da tamamen bekledikten sonra patlayan düşman veya kulenin üzerine bomba yerleştirir.

  • Ulti Yeteneği: Gülle Atışı

Tristana Wild Rift’te! Tristana’nın nihai gücü Buster Shot, patlama hasarı kitle kontrol yeteneği olarak karşımıza çıkıyor. Tristana’nın diğer birçok yeteneği için hemen Wild Rift’e giriş yapın. Leauge of Legens ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.