Ana sayfa Öne Çıkanlar The Lord of the Rings: Rise to War, Mobil Cihazlarda Ön Kayıta...

The Lord of the Rings: Rise to War, Mobil Cihazlarda Ön Kayıta Açıldı!

247
the-lord-of-the-rings-rise-to-war-mobil-cihazlarda-on-kayita-acildi

The Lord of the Rings: Rise to War, Mobil Cihazlarda Ön Kayıta Açıldı! Dünyadaki en büyük markalardan biri haline gelen Yüzüklerin Efendisi’nin oyunu  iOS ve Android için ön kayıt aşamasında.

Yayıncılık ve geliştiriciliğinin NetEase Games ve Warner Bros. Interactive Entertainment’ın gerçekleştirdiği Yüzüklerin Efendisi oyunu The Lord of the Rings: Rise of War, ön kayıt aşamasına geçiş yaptı.

the-lord-of-the-rings-rise-to-war-mobil-cihazlarda-on-kayita-acildi-2

23 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun için şimdiden App Store ve Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırarak çeşitli ödüllere sahip olabilirsiniz. The Lord of the Rings: Rise to War’un fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

The Lord of the Rings: Rise to War Hakkında! “Kadim zamanların destansı aşk, dostluk ve zafer öyküler ine yazık ki geçmişte kaldı. Ufukta yeni bir Yüzük Savaşı görünüyor. Orta Dünya’nın kaderi senin ellerinde. Orta Dünya’nın her köşesine ulaşan karşı konulamaz karanlık bir güç durmadan büyümeye devam ediyor. Minas Tirith’ten Hüküm Dağı’na kadar her fraksiyon Tek Yüzük’ü ele geçirerek Orta Dünya’ya hükmetmek için yanıp tutuşuyor. Hepsine Hükmedecek Olan Tek Bir Yüzük.

the-lord-of-the-rings-rise-to-war-mobil-cihazlarda-on-kayita-acildi-3

Yüzük Savaşı Tekrardan Başlıyor! The Lord of the Rings mobil oyununun mağaza sayfalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. The Lord of Ring ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

https://apps.apple.com/tr/app/lotr-risetowar/id1485854536

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.lotr