Ana sayfa Öne Çıkanlar Son Bölüm: Soy ve Kaç Free Fire’a Döndü!

Son Bölüm: Soy ve Kaç Free Fire’a Döndü!

199
son-bolum-soy-ve-kac-free-firea-dondu

Son Bölüm: Soy ve Kaç Free Fire’a Döndü! Yapımcılığında Garena’nın bulunduğu ünlü battle royale oyunu Free Fire geçtiğimiz günlerde La Casa De Papel ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında 3 Aralık – 14 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik Son Bölüm: Soy ve Kaç resmi olarak tanıtıldı. Netflix’in popüler yapımlarından La Casa De Papel ile ikinci iş birliğini duyuran Garena bu etkinlik ile oyun severlere yeni görevler, iş birliğine özel öğeler ve sosyal medya aktiviteleri sunacak.

Son Bölüm: Soy ve Kaç Free Fire’a Döndü!

Yayınlanan yeni etkinlik Free Fire resmi kanallarından da duyuruldu. Etkinliğin tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Son Bölüm: Soy ve Kaç’ta oyuncuların görevi altını bulmak. Soygunda yakalanan Free Fire ekibini oyuncuların yardımı ile kurtarmak için Profesör ile görev birlikteliği yapıp Bermuda’ya geri dönülüyor. Serüven boyunca profesörün talimatlarını takip etmeli ve çeşitli oyun içi görevlerini başarı ile tamamlaması gerekiyor. Yeni bir arayüz ve web eklentileri ile karşımıza çıkan etkinlikte heyecan hep üstlerde olacak.

Son Bölüm: Soy ve Kaç Free Fire’a Döndü!

Son Bölüm: Soy veKaç Free Fire’a Döndü!

Etkinlik boyunca sürecek görevlerde oyuncular özel temalı öğeleri donanabilir ve savaş tarzlarını oluşturabilirler. Özel aksesuar ve ayrıcalıklar için Free Fire x Büyük Soygun koleksiyonunu tamamlamayı sağlayacak görevleri tamamlamayı unutmayın. Yeni etkinlikler ve güncellemelerinde önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Free Fire ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.