Ana sayfa Öne Çıkanlar Rocket League Mobil Yayınlandı!

Rocket League Mobil Yayınlandı!

43
rocket-league-mobil-yayinlandi

Rocket League Mobil Yayınlandı! Psyonix’in geliştirdiği Rocket League mobil versiyonu Rocket League Sideswipe, iOS ve Android için resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Oynaması tamamen ücretsiz olan Rocket League Sideswipe PC versiyonundan benzer birçok oyun modunu da içeriğinde bulunduruyor.

rocket-league-mobil-yayinlandi-2

Psyonix, Rocket League Sideswipe resmi sosyal medya hesapları üzerinden oyunun iOS ve Android için yayınlandığını tanıtım videosu ile duyurdu. Paylaşıma ve tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. PC ve konsol versiyonu ile oldukça benzer özellikler taşıyan oyunda birçok farklı mod bulunuyor. Oyun içeriğine hızlıca göz atmak gerekirse:

  • Yüksek Tempolu, Öğrenmesi Kolay Oynanış; 1’e 1 ya da 2’ye 2 mücadeleler ile sahaya çık!
  • Çevrimiçi Rekabet Et; Arkadaşların ile özel maçların keyfini çıkar ve dünyanın dört bir tarafından oyuncular ile rekabet et!
  • Rocket Pass ve Sezonlar; Çevrimiçi maçlar ile Rocket Pass’te ögeleri aç!
  • Kendi Arabanı Kendin Yap; Oyunda var olarak arabanda yeni özelleştirmeleri yap!
  • Modlar ve Daha Fazlası; 1’e 1 ve 2’ye 2 modlarının yanı sıra Potalar modu da oyunda seni bekliyor.

rocket-league-mobil-yayinlandi-3

Rocket League Mobil Yayınlandı! Rocket League Sideswipe iOS ve Android de tamamen ücretsiz olarak seni bekliyor. Oyunu Google Play Store üzerinden indirmek istiyorsan buraya, App Store üzerinden indirmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin. Rocket League Sideswipe ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.