Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı!

PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı!

228
pubg-new-state-uc-kasayi-ucretsiz-yapti

PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı! PUBG’nin en yeni mobil oyunu olan New State geçtiğimiz günlerde gelen yeni güncelleme ile üç kasayı ücretsiz yaptığını duyurdu. Lord of Blood adındaki yeni bir kozmetik içeriğinde dahil olduğu pek çok yenilik oyun severleri bekliyor. Bu özel sandıkta yeni bir Blood Robe ve kıyafetin yanı sıra oyunda belirli silahlar için kaplamalar da geliyor.

PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı!

PUBG New State’in giriş ödülleri ile 3 adet ücretsiz bilet ve yeni Lord of Blood sandığı kazanmak mümkün. Bu biletler ile özel kasalar ve eşyalar alınabilir. Şanslı oyun severler üç adet tüm Lord of Blood setini de ele geçirebilir. New State’e gelen kozmetik eşyalar, karaktere yeni yetenek ve güçlendirmeler eklemiyor. Yalnızca görünüş olarak bir katkı sağlıyor. Bu biletler ile oyun içi mağazada kullanım yapmak mümkün. Ayrıca oyuncuların elde edeceği tek sandık bu değil. Yeni tanıtımı gerçekleştirilen Kış Karnavalı sandığı da dahil olmak üzere mağaza içerisinden pek çok ürün satın almak mümkün.

PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı!

PUBG New State Üç Kasayı Ücretsiz Yaptı! Oyuna dahil edilen en yeni eklemelerden biri yalnızca araç içinde bulunan oyuncular tarafından duyulabilecek ve haritada araç gezilerini daha da eğlenceli bir hale getirecek araç seslerinin tanıtımı oldu. PUBG New State ve çok daha fazla mobil haber için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.