Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi!

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi!

487
pubg-mobile-payload-2-0-guncellemesi

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi! Geçtiğimiz haftalarda PUBG Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile gündeme gelen PUBGMobile Payload 2.0 güncellemesi hakkında halen bir açıklama yapılmış değil. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Payload adındaki modun ilk versiyonu yayınlanmış ve oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Ancak sebebi açıklanmayan bir şekilde bu mod oyundan kaldırılmıştı. Bu kadar popüler bir hale gelen modun neden oyundan kaldırıldığı konusunda PUBG tarafından bir açıklama ise gelmemişti.

PUBG Mobile sızıntıları ile bilinen güvenilir kaynaklar Payload 2.0 modunun tarihi hakkında yine oyun yapımcılarından önce davranarak açıklamada bulundular. Modda ağır silahlar ve helikopter kullanılabilecek. Ayrıca M3E1-A roketatar, MGL, M79, AT4-A lazer güdümlü füze, M202 roketatar, RPG-7 gibi pek çok silahta kullanılabilecek.

Payload 2.0 oyun modunda Apex Legends’dan tanıdığımız bir özellik daha aktif olacak. Yeni güncelleme sonrasında oyunda ölen takım arkadaşlarınızı diriltme mümkün olacak. PUBG Mobile Lite versiyonunda da bulunan bu özelliğin popüler bir hal alması da bekleniyor.

Oyun modunun ikinci versiyonunda oyuncular zırhlı araçlara da sahip olabilecek ve insansız hava araçlarından yararlanabilecek. Ayrıca ek radar sistemi de bu güncelleme ile oyuna dahil edilecek.

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi! Oyuna yakınlığı ile bilinen kaynakların sızıntılarına göre modun çıkış tarihi 10 Ekim 2020 olarak açıklandı. Ancak PUBG yapımcılarından konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama ise yapılmış değil. Önümüzdeki günlerde tanıtım ve açıklamalarında yapılması bekleniyor. PUBG Mobile Payload 2.0 resmi fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=KJjqy1kGKyI&feature=emb_title

PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.