Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Hileli Hesapları Uzaklaştırmaya Devam Ediyor!

PUBG Mobile Hileli Hesapları Uzaklaştırmaya Devam Ediyor!

320
pubg-mobile-hileli-hesaplari-uzaklastirmaya-devam-ediyor

PUBG Mobile Hileli Hesapları Uzaklaştırmaya Devam Ediyor! Battle royale türünün mobil platformdaki en başarılı oyunlarından biri olan PUBG Mobile hileli oyuncuları oyundan uzaklaştırma savaşını hız kesmeden devam ettiriyor. Geliştirici ekip geçtiğimiz günlerde 2.376.017 hesabı oyundan uzaklaştırdığını açıkladı.

PUBG Mobile geliştirici ekibi her hafta yaklaşık olarak 3 milyona yakın hileli ya da uygunsuz hesabı oyundan uzaklaştırdıklarını açıkladı. PUBG Mobile Türkiye resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile 18 – 24 Eylül tarihleri arasındaki hile ile mücadele raporu da geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Paylaşıma aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CFr0l2BHxB-/

Yaklaşık bir aydır devam eden hile ile mücadele eyleminin oyuncular tarafından da oldukça başarılı bulunduğunu söylemekte fayda var. Gerek oyun içi gerekse Instagram üzerinden gerçekleştirilen anketlerde hileli oyuncu görme oranı her geçen gün azalıyor ve oyun daha zevkli bir hale geliyor.

PUBG Mobile Hileli Hesapları Uzaklaştırmaya Devam Ediyor! Geçtiğimiz birkaç ay önce yapılan büyük onarımın ardından en büyük hile oyunda engellenmişti. Oyuncular daha uçaktayken bu hile ile bir anda ölüyor ve birinci belirleniyordu. PUBG Mobile’ın en büyük hilesi olarak görülen bu durum geliştirici ekip tarafından sonlandırılmış ve hileyi kullanan kişiler oyundan tamamen uzaklaştırılmıştı.

Yapılan mücadele duyurusunun ardından oyunda şu ana kadar yaklaşık 10 milyon oyuncunun hile ya da uygunsuz hesap işlevi ile oyundan tamamen uzaklaştırıldığı bildirildi. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.