Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile FPS Artırma!

PUBG Mobile FPS Artırma!

334
pubg-mobile-fps-artirma

PUBG Mobile FPS Artırma! Milyonlarca oyuncuya sahip battle royale türü mobil oyun PUBG Mobile’ın Android cihazlarda yüksek FPS değerlerinde çalışması için bazı teknikler bulunuyor. PUBG Mobile FPS artırımı ile daha iyi bir oyun deneyimi oyun severleri bekliyor.

pubg-mobile-fps-artirma-2

Tencent yapımı oyun sürekli aldığı güncelleme ve yamalar ile birlikte yenilikleri bizlere sunmaya devam ediyor. Oyuna eklenen yeni harita, mod ve silahlar ile Android cihazlarda performans düşüşleri de kaçınılmaz bir hale geliyor. Ancak yapılacak bazı yöntemler ile Android cihazlar için oyunun FPS artırımını sağlamak da mümkün. PUBG Mobile FPS artırımı için Android cihazlarda uygulanması gereken 7 adım bulunuyor. Bunlar şu şekilde;

  1. Adım, Öncelikle Play Store’dan HEX Editor adlı uygulamayı indirin.
  2. Adım, PUBG Mobile’ı açarak oyun ayarlar menüsünden Grafik bölümüne girerek Akıcı ve Aşırı seçeneklerini seçin kaydedin ve oyunu kapatın.
  3. Adım, HEX Editor uygulamasında sırası ise Open File – external – Android- Data- com.tencent.ig – Files – UE4Game – ShadowTrackerExtra – ShadowTrackerExtra – Saved – SaveGames- Active.sav yolunu izleyin.
  4. Adım, Active.sav dosyasını açarak uygulamanın üst kısmında yer alan Arama bölümüne büyük harf ile FPS yazıp HEX Fragment seçeneğini String ile değiştirmek.
  5. Adım, Arama işlemi sonrası FPS değerinin olduğu HEX kodları görünecek. Her telefonda farklı bölgede yer alan FPS değerine tıklayarak kalem simgesi ile düzenleme ekranı açılır.
  6. Adım, Bu ekranda New value yazan kısma 07 yazarak altındaki String seçeneğini “HEX Fragment” olarak değiştirin ve Set Value seçeneği ile değişikleri onaylayın.
  7. Adım, HEX Editor uygulamasında yer alan disket simgesine tıklayarak değişiklikleri kaydedin.

pubg-mobile-fps-artirma-3

PUBG Mobile FPS Artırma! Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra oyunu açtığınızda gözle görünür derecede bir performans artışı olacaktır. Ortalama 10 – 20 FPS artışı her telefonda farklı olmak ile birlikte sağlanacaktır. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.