Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile 2 Geliyor!

PUBG Mobile 2 Geliyor!

345
pubg-mobile-2-geliyor

PUBG Mobile 2 Geliyor! Mobil platformun en popüler mobil yapımları arasında yer alan PUBG Mobile yeni oyun ile geliyor. Son dönemlerde yaşadığı sıkıntılar kaynaklı sessizleşen Tencent önümüzdeki dönemde çıkaracağı PUBG Mobile 2 ile gücünü yeniden kazanmayı hedefliyor.

pubg-mobile-2-geliyor-2

PlayerIGN’nin yaptığı paylaşımda Weibo gönderisine göre PUBG Mobile 2’nin lansmanı önümüzdeki hafta içerisinde yapılabileceği iddia edildi. En son güncellemesini geçtiğimiz Eylül ayında alan oyun uzun bir sessizlik içerisindeydi. Bu güncelleme ile Erangel 2.0 haritasını oyuna dahil eden Tencent büyük bir revizyon yapmıştı. Oyuncuların olumlu tepkilerini alan yeni harita ile PUBG Mobile ivmelenme kazansa da sonunda yine sessiz günlerini sürdürdü. Yenilik konusunda oyuncu tarafında olan yapım hemen her ay yaptığı güncellemeler ile büyük bir oyuncu artışı sağlamıştı.

PlayerIGN Twitter hesabından yapılan açıklamada yeni PUBG Mobile sürümünün önümüzdeki hafta içerisinde tanıtılarak piyasaya sürüleceği iddia edildi. Ayrıca bu bilgiler kısa süre içerisinde Weibo’dan kaldırıldı. PlayerIGN’in yapmış olduğu paylaşıma bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. Tahminlere göre 2051 yılı PUBG evreninde geçecek oyunun fütüristik bir yapııya sahip olacağı tahmin ediliyor. Oyunda yeni bir haritanında yer alacağı aktarıldı. Öte yandan bazı söylentiler yeni iyileştirmelerin yapılacağı battle royale modu oyunlarının mekaniklerinde iyileştirmelerin olacağı aktarıldı.

pubg-mobile-2-geliyor-3

PUBG Mobile 2 Geliyor! Tencent tarafından konu ile ilgili yapılmış henüz resmi bir açıklama yok. PlayerIGN’in iddiasının doğruluğunu önümüzdeki günlerde görmüş olacağız. İddiaların doğru olması durumunda önümüzdeki ay yeni bir PUBG Mobile oyunu bizler ile olacak. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.