Ana sayfa Öne Çıkanlar Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı!

Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı!

207
pokemon-go-turkiye-ilk-etkinligini-basladi

Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı! Dünyaca ünlü popüler oyun Pokemon GO Türkiye’ye gelişinin ardından hızla yeni haberler ile gündeme gelmeye başladı. Pokemon GO’nun geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında oyunun Türkiye’de resmi olarak yayınlandığı, Türkçe dil desteği ve pek çok yenilik hakkında açıklamalar yapılmıştı. Popüler yapım geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından da duyurduğu etkinliği 18 Mart günü start aldı. 20 Mart’a kadar sürecek etkinlik İstanbul İstinye Park AVM’de gerçekleştirilecek. Birçok yenilik ve sürprizin oyun severleri beklediği etkinliği kaçırmamak için sende bu dünyaya katıl!

Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı!

İstinye Park AVM’yi Pokemon’lar işgal edecek!

Etkinlik günü boyunca İstinye Park, spor salonları ve PokeDuraklar ile dolup taşacak. Etkinlik alanındaki ziyaretçiler alacakları oyun içi görevleri yerine getirerek sürpriz hediye kazanma fırsatı da yakalamış olacaklar. İstanbul İstinye Park AVM’deki etkinlik AVM’nin açık olduğu saatler boyunca devam edeceğini de hatırlatalım. Etkinlik alanı ile ilgili içerikler AVM çalışma saatleri dışında pasif durumda olacak.

Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı!

Pokemon GO Türkiye İlk Etkinliğini Başlattı!

Pokemon GO Türkiye tarafından yapılan bu açıklamanın ardından etkinliğin İstanbul dışında diğer şehirlerde de gerçekleştirileceği eklendi. Pokemon GO Türkiye resmi sosyal medya hesabını takipte kalarak sevilen oyunun etkinliklerinin hangi şehirlerde gerçekleştirileceğini takip edebilirsin. Pokemon GO Türkiye resmi sosyal medya hesaplarına aşağıda yer alan linkten erişebilirsiniz. Pokemon GO ve çok daha fazla mobil oyun içeriği için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

Pokemon GO Türkiye Resmi hesapları:

Instagram.com/PokemonGOAppTR

Twitter.com/PokemonGOAppTR

Facebook.com/PokemonGOAppTur