Ana sayfa Öne Çıkanlar Pokemon GO! 6. Yılını Kutluyor!

Pokemon GO! 6. Yılını Kutluyor!

200
pokemon-go-6-yilini-kutluyor

Pokemon GO! 6. Yılını Kutluyor! Pokemon GO! 2016 yılında çıkış yaptığından beri çok önemli bir oyuncu kitlesine ulaştı. Oyun çıkış yaptığı yıllarda o dönem için hiç görülmemiş olan indirme ve satış rakamlarına ulaşmış, mobil oyun sektörünü adeta alt üst etmişti. Bu günlerde oyunun ilk günlerde olduğu kadar fazla sayıda kullanıcısı ve oyuncusu olmasa da oyun hala azımsanamayacak sayılarda oyunculara ve oyuncu topluluklarına sahip.

pokemon-go-6-yilini-kutluyor-2

Niantic tarafından geliştirilmiş olan PokemonGO! bu günlerde altıncı yılını kutlamaya hazırlanıyor. Tabi oyun bu özel günü özel etkinlikler ile çok daha heyecanlı hale getirmeyi planlıyor. Niantic tarafından yakın zamanda yapılmış olan duyuruya göre PokemonGO! altıncı yıl dönümü olan 6 Temmuz tarihinde oyunculara birçok yeni eşya, kostüm, etkinlik ve oyun modu sunacak.

Pokemon GO! 6 Yaşında

PokemonGO! altıncı yıl dönümü özel etkinlikleri 6 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile saat 10:00’da başlayacak. Pokemon serisinin ve markanın maskotu olan Pikachu ve bir diğer popüler pokemon olan Charizard etkinliğin öne çıkan pokemonları. Oyuncular özellikle etkinlik boyunca yakalanabilir olan parti şapkalı Charmender ve pasta kostümlü Pikachu pokemonlarını sabırsızlık ile bekliyor. Bu etkinlik sırasında oyuncuların yakaladığı Charmender ya da Pikachu gibi kostümlü pokemonlar evrimleştirilebiliyor ve evrimleştiklerinde kostümlerini taşımaya devam ediyorlar. Pokemon GO! oyuncuları altıncı yıla özel olarak düzenlenen bu etkinliklerin diğer sürprizleri için 6 Temmuz tarihini bekliyor. Pokemon ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.