Ana sayfa Öne Çıkanlar MudRunner iOS ve Android Duyurusu Yapıldı!

MudRunner iOS ve Android Duyurusu Yapıldı!

310
mudrunner-ios-ve-android-duyurusu-yapildi

MudRunner iOS ve Android Duyurusu Yapıldı! Saber Interactive yapımı oyun MudRunner Focus home Interactive tarafından duyuruldu. Simülasyon oyunu MudRunner iOS ve Android platformları için önümüzdeki günlerde yayında olacak. Oyun 15 Temmuz tarihinde iOS ve Android için 5,99 Dolar etiketiyle satışa çıkacak.

2017 yılında piyasaya çıkan ve PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi konsol platformlarında yayınlanan oyun bir milyondan fazla kopya satmıştı. 16 arazi aracıyla gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan simülasyon oyunu 15 açık dünya haritası ile de oyunculara geniş bir oyun sunuyor. Mobil platform ayrıntıları duyurulan oyunun bu platformda da kendine has bir arayüz ve kontroller ile gelmesi bekleniyor.

Gece gündüz döngüleri ve vahşi yaşamda tehlikeli koşullardaki görevler ile heyecan hiç eksilmiyor. Gelişmiş fizik motoruna uygun çalışan araçlar ile gerçekçi tepkiler ve arazi deneyimi oyuncuları bekliyor. Gerçekçi grafiklere sahip 6 açık harita ve 9 mücadeleci harita ile toplamda 15 harita oyun severleri bekliyor.

MudRunner iOS ve Android Duyurusu Yapıldı! PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC platformlarında rekor satışlar yapan ve büyük övgüler alan oyun iOS ve Android içinde müjde verildi. Oyuna iOS’de App Store, Android’de ise Google Play Store’dan erişebilirsiniz. Oyuna ait tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=5Tpyv5ODg2U&feature=emb_title

MudRunner ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.