Ana sayfa Öne Çıkanlar Mart’ın En Çok İndirileni Honor of Kings oldu!

Mart’ın En Çok İndirileni Honor of Kings oldu!

329
martin-en-cok-indirileni-honor-of-kings-oldu

Mart’ın En Çok İndirileni Honor of Kings Oldu! Sensor Tower’ın verilerine göre , 2021 Mart’ının en fazla gelir elde eden oyunun Tencent’in kalelerinden sayılan Honor of Kings. Arena tarafından geliştirilen, TiMi Studios tarafından yayınlanan, çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. 2015 yılında piyasaya sürülen oyun, Çin anakarasında en popüler MOBA oyunu halini almıştır. Honor of Kings (Kralların Şerefi, Zafer Kralı) 2021 yılında sadece Mart ayında 257 milyon dolar gelir elde etti. Bu kazancının %96’sı ise Çin’deki oyuncularından geldi. Ayrıca Honor of Kings’in Tayland ve Tayvan’dan ettiği gelir de toplamının yüzde 2.8’ini oluşturuyor.

martin-en-cok-indirileni-honor-of-kings-oldu-2

2.sırada ise PUBG Mobile yer alıyor. Listenin ikinci sırasında ise sıralama listelerinin vazgeçilmezi olan PUBG  Mobile yer alıyor. 2021 yılının Mart ayında 240.5 milyon dolar gelire ulaşan PUBG Mobile’ın gelirinin %60’ı Çin’den geliyor. Oyunun Çin’deki adı oranın sert kuralları sebebiyle Game for Peace. Bu isimle kendine farkı bir tarz yaramış durumda.

martin-en-cok-indirileni-honor-of-kings-oldu-3

Mart’ın En Çok İndirileni Honor of Kings oldu! Sıralama listesinin üçüncüsü ise miHoYo’nun imzasını taşıyan Genshin Impact oldu. Onu izleyen dördüncü sırada Uma Musume Pretty Derby yer alıyor. Beşinci sırayı ise Moon Active’den Coin Master almış durumda. Listenin tamamı ve App Store ve Google Play listelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Honor of Kings ve çok daha fazlası için Mobil Delisi‘ni takipte kalın.