Ana sayfa Öne Çıkanlar Mad Skills Motorcross 3 Artık Mobil Cihazlarda!

Mad Skills Motorcross 3 Artık Mobil Cihazlarda!

266
mad-skills-motorcross-3-artik-mobil-cihazlarda

Mad Skills Motorcross 3 Artık Mobil Cihazlarda! “Sevilen motosiklet yarış oyunu Mad Skills Motorcross 3, mobil cihazlara ücretsiz olarak çıktı”. Oyun, 25 Mayıs 2021 tarihinde iOS ve Android cihazlar için App Store ve Google Play üzerinden çıkışını gerçekleştirdi. Oyun serisinin yayıncılığını ve geliştiriciliğini Tuborilla AB’ nin yapıyor. Serinin yeni oyunu Mad Skills Motorcross oldukça heyecanlı görünüyor.

Mobilde Ücretsiz!

Oyun App Store ve Google Play üzerinden Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak ulaşılabilir durumda. Yaklaşık olarak 300 MB olan oyun şimdiden yüz binlerce indirmeye sahip oldu. İsminden de belli olduğu gibi Motorcross 2’nin devamı olan oyun birçok grafik ve mekanik iyileştirmesi yaptı. Ayrıca oyunun çıkışıyla beraber yayınlanan 30 saniyelik oynanış videosu ile oyunun özellikleri oyunculara gösterildi.

mad-skills-motorcross-3-artik-mobil-cihazlarda-2

Grafik ve kontrol açısından iyileşmeye götürülen oyunda aynı zamanda fizik ve oyun modları açısından da farklı değişiklikler yapıldı. Önceki oyunlarda olmayan yarışma, çevrimiçi şampiyonluklar ve motosiklet kontrolleri özellikleri eklendi. Bu yenilikler oyunun sevenlerini oldukça sevindirdi.

Motosiklet Tutkunlarının Kalbini Kazanacak

Yandan görünümlü ve tek yönlü oynanışıyla retro tarzı andıran oyun, bundan çok daha fazlasına sahip. Oyun içerisinde motosiklet tutkunlarını mest edecek fizikler bulunuyor. Yani sadece ileri gitmekle kalmıyor. Yerden yükselen motosikletinize istediğiniz gibi yön vererek hız kazandırabiliyorsunuz. Tüm bunları yaparken de karizmatik hareketler sergileyebiliyorsunuz. Artık oyuncularının kontrolüne daha duyarlı olan oyunun fragmanını linke tıklayarak izleyebilirsiniz:

Mad Skills Motorcross 3 ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.