Ana sayfa Öne Çıkanlar Just Cause Mobile, Covid – 19 Nedeniyle Önümüzdeki Seneye Ertelendi!

Just Cause Mobile, Covid – 19 Nedeniyle Önümüzdeki Seneye Ertelendi!

275
just-cause-mobile-covid-19-nedeniyle-onumuzdeki-seneye-ertelendi

ust Cause Mobile, Covid – 19 Nedeniyle Önümüzdeki Seneye Ertelendi! Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Just Cause’un mobil için özel olarak hazırlanmış olan oyun Just Casue: Mobile, Covid – 19 salgını nedeniyle bir sonraki yıla ertelendi.

Yayıncılık ve geliştiriciliğini Square Enix’in gerçekleştirdiği popüler video oyun serisi olan Just Cause’ ın mobil cihazlara özel olarak geliştirilen yeni oyunundan üzücü bir haber geldi.

just-cause-mobile-covid-19-nedeniyle-onumuzdeki-seneye-ertelendi-2

Just Cause: Mobile ne yazık ki önümüzdeki yıla ertelendi.

Just Cause: Mobile’ın resmi Instagram sayfasından yapılan açıklamaya göre oyunun Covid – 19 sebebiyle 2022’ye ertelendiği duyuruldu. Normalde oyunun bu yıl içinde çıkış yapması bekleniyordu. Just Cuse: Mobile oyunu, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak çıkışını yapacak.

Just Cause: Mobile’ın Sinematik fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=_tdkmyAE4ns

Just Cause: Mobile çıkış yaptıktan sonra içerisinde birbirinden farklı 4 mod bulunacak. Bunlar: Just Cause serisinin içindeki tanınmış karakterlerin de bulunduğu bir hikaye modunda olacak. Oyun içinde Firebrand adındaki gizli bir programın üyesi olacaksınız. Bu üyelik ile de Darkwater güçlerine karşı savaşacaksınız. Bir diğer modda ise çevrimiçi rekabetçi bir halde olacaksınız. 10 kişiden oluşan 3 farklı takım oluşturularak ekip arkadaşlarınız ile beraber üssünüzü güvende tutmaya çalışacaksınız.

just-cause-mobile-covid-19-nedeniyle-onumuzdeki-seneye-ertelendi-3

Just Cause: Mobile, Covid – 19 Nedeniyle Önümüzdeki Seneye Ertelendi! Üçüncü modda da 4 kişiye kadar desteklenen bir düzen söz konusu. Bir co-op modu. Bu modda ise yine arkadaşlarınızla beraber size verilen görevi yerine getireceksiniz. Son mod ise bir meydan okuma modu. Bu modda da kendi yeteneklerinizi test edeceksiniz.