Ana sayfa Öne Çıkanlar Icebreaker Call of Duty Mobile’a Geliyor!

Icebreaker Call of Duty Mobile’a Geliyor!

210
icebreaker-call-of-duty-mobilea-geliyor

Icebreaker Call of Duty Mobile’a Geliyor! Call of Duty Mobile Sezon 11 ile oyun severleri heyecanlandıracak bir yenilik geliyor. Yeni sezon ile oyuna yeni bir harita eklenecek. Icebreaker adı verilen yeni harita sosyal medya hesapları üzerinden resmi olarak duyuruldu. Call of Duty Mobile’a eklenecek olan yeni harita Icebreaker aslında Black Ops 4 oyununda yer alan eski bir harita. Ancak harita Call of Duty Mobile oyuncuları ile ilk kez çok oyunculu mod seçeneğinde deneyimlenecek.

Activision resmi bloğunda Icbreaker haritasının Call of Duty Mobile’da yer alması konusunda şu açıklamalar yapıldı:

icebreaker-call-of-duty-mobilea-geliyor-2

“İlk kez Call of Duty: Black Ops 4’te görülen Icebreaker merkezleri, Kuzey Kutbu’nda uzun süredir kayıp olan bir nükleer denizaltının içinde ve çevresinde savaşıyor. Bu orta büyüklükteki haritanın soğuk havasında zorlayın ya da denizaltının her dönüşte savaşın başladığı buzlu güverlerinde şansınızı deneyin.”

icebreaker-call-of-duty-mobilea-geliyor-3

Icebreaker Call of Duty Mobile’a Geliyor!

Çok oyunculu modun farklı bir şekilde mi yoksa önceki haritalarda olduğu gibi mi olacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Yeni harita hakkında Yeni harita ile ilgili bir tanıtım videosu da yayınlandı. Videoya bağlantıya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Sezon 11 detayları ile ilgili ilerleyen günlerde Call of Duty Mobile tarafından açıklamaların yapılması bekleniyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasının takipte kalın.