Ana sayfa Öne Çıkanlar Gamify Şubat Takvimi Açıklandı!

Gamify Şubat Takvimi Açıklandı!

209
gamify-subat-takvimi-aciklandi

Gamify Şubat Takvimi Açıklandı! Gamify tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen oyun turnuvalarının bu ayki ayağı açıklandı 28 gün 28 turnuva sloganı ile düzenlenen Brawl Stars, Free Fire, Warface, Fortnite ve League of Legends oyunlarının turnuvalarının yer aldığı organizasyonda toplamda 41 bin TL ödül oyuncuları bekliyor.

Ülkemizin en büyük bağımsız oyuncu topluluklarından olan Gamify turnuvalarına hız kesmeden devam ediyor. 28 gün 28 turnuva formatı ile gerçekleştirilen etkinliğin bu ayki ayağında bizleri başta mobil olmak üzere PC ve konsol kategorilerinde de turnuvalar bekliyor.

gamify-subat-takvimi-aciklandi-2

Etkinliğin ilk gününde dünyaca ünlü mobil oyunlardan biri olan Brawl Stars turnuvası bizleri bekliyor. Free Fire, PUBG Lite, Call of Duty Mobile, League of Legends Wild Rift, Kafa Topu 2 ve Brawlhalla gibi PC oyunu turnuvası gerçekleştirilecek. Bu ay ilk defa yeni bir mobil oyunda turnuvada yer alacak. Kafa Topu 2 yapımıcısı Masomo’nun yeni oyunu Basketball Arena ilk kez turnuva listesinde kendine yer buldu.

gamify-subat-takvimi-aciklandi-3

Gamify Şubat Takvimi Açıklandı! Konsol ve PC kategorilerinde gerçekleştirilecek başlıca oyunlar şu şekilde; Warface, League of Legends, FIFA 21, PUBG, Rocket League, Fortnite, Call of Duty: Warzone, Zula ve Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege olmak üzere birçok mobil oyunda turnuvada bulunuyor. Toplamda oyunculara 41 bin TL ödülün dağıtılacağı etkinliğin bu ayki ayağında heyecan en üst noktaya ulaşmış durumda. Gamify Şubat ayı etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgiye bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gamify ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.