Ana sayfa Öne Çıkanlar Gamer Arena Kafa Topu 2 Turnuvası!

Gamer Arena Kafa Topu 2 Turnuvası!

447
gamer-arena-kafa-topu-2-turnuvasi

Gamer Arena Kafa Topu 2 Turnuvası! Mobil platformun en başarılı yerli oyunlarından olan Kafa Topu 2 yepyeni bir turnuva ile geliyor. Gamer Arena tarafından gerçekleştirilen turnuvada Kafa Topu 2 yeteneklerinizi test edebileceksiniz. Oyuncular 4 gün boyunca devam eden turnuvada GamerArena Kafa Topu 2 turnuvası ile yeteneklerini gösterecek.

Yeteneklerinizi sergileyeceğiniz turnuvada aynı zamanda birçok ödülde sizleri bekliyor. Mobil platformun en sevilen yerli oyunlarından olan Kafa Topu 2’nin yıldızıyım diyorsan bu turnuvayı kaçırma. Gamer Arena Kafa Topu 2 turnuvası 10 – 11 – 12 – 13 Şubat tarihleri arasında devam edecek ve en iyi KafaTopu 2 oyuncularını belirleyecek. Kafa Topu 2 Sıralama Turnuvası ile oyuncular kozlarını paylaşacak ve en iyiler belirlenecek.

gamer-arena-kafa-topu-2-turnuvasi-2

Gamer Arena turnuva duyurusunu resmi Twitter sayfasından yaptığı Vurdu gol oldu!!! Ağları sallayacak gollerin atılacağı 5.000 GA Coin ödül havuzlu Kafa Topu 2 Sıralama Turnuvası 10-11-12-13 Şubat’ta Gamer Arena’da! Hemen üye ol, gol krallığı tacını tak! #RakiplerinSeniBekliyor #ArenadaKal#GamerArena #BurasıSeninArenan #KafaTopu2 paylaşımı ile duyurdu. Paylaşıma bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.

gamer-arena-kafa-topu-2-turnuvasi-3

Turnuvada ödüllerde dikkat çekiyor. Kafa Topu 2 Sıralama Turnuvasının ödül havuzunda tam 5000 GA Coin var! Sizde Kafa Topu 2 yeteneklerinize güveniyorsanız hemen üye olun ve turnuvaya katılın. Mücadele sonucunda sıralamaya göre ödül havuzu payı sizi bekliyor. Kafa Topu 2 ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.