Ana sayfa Öne Çıkanlar Dead Cells Android İçin Yayınlandı!

Dead Cells Android İçin Yayınlandı!

449
dead-cells-android-icin-yayinlandi

Dead Cells Android İçin Yayınlandı! Oyun severlerin uzun zamandır beklediği Dead Cells’in Android için resmi olarak yayınlandı. PC ve oyun konsolları üzerinden oynanan oyun geçtiğimiz gün Android akıllı telefon ve tabletlerde de oynanabilir hale geldi.

PC ve konsolda oldukça popüler olan ve mobil versiyonu özellikle Türk oyuncular tarafından merak ile beklenen Dead Cells, Android ile mobil pazara giriş yaptı. 2017 yılında piyasaya sürülen ve oldukça popüler bir hal alan oyun önümüzdeki dönemde Android’in ardından iOS içinde yayınlanması bekleniyor.

İki boyutlu bir oyun olan Dead Cells, dinamikleri ve grafikleri ile oldukça başarılı bir yapım olduğunu söyleyebiliriz. Mobil platformda da sürükleyici dinamiklerle karşımıza çıkan yapım adından uzunca bir süre bahsedecek gibi gözüküyor. Çeşitli zorluklardaki parkurlar bulunan oyunda amaç karşısına çıkan yaratıkların üstesinden gelmek. Parkuru tamamlayarak bir sonraki aşamaya geçilen oyunda zorluk her geçen parkurda daha da artıyor.

Dead Cells Android İçin Yayınlandı! Geçtiğimiz aylarda geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamada oyunun Android ve iOS işletim sisteminde yer alacağını söylüyordu. Android için resmi olarak yayınlanan oyunu iOS kullanıcıların oynayabilmesi için bir süre daha beklemeleri gerekecek. iOS App Store’da ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmazken ilerleyen günlerde bu platform içinde oyunun yayınlanması bekleniyor. Ülkemizde de merak ile beklenen oyunu Android tabanlı akıllı telefonlarına indirmek için aşağıdaki linkten Google Play Store gidebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playdigious.deadcells.mobile&hl=tr

Google Play Store üzerinden oyuna ilk haftaya özel yüzde 10 indirim ile sahip olunabilecek. Bir hafta boyunca oyun 24.99 ₺ olarak fiyatlandırılacak. Ayrıca iOS’te ise oyunun fiyatının 59.99₺ olacağı tahmin ediliyor.