Ana sayfa Öne Çıkanlar Crash Drive 3, Mobil Cihazlar İçin Geleceğini Duyurdu!

Crash Drive 3, Mobil Cihazlar İçin Geleceğini Duyurdu!

302
crash-drive-3-mobil-cihazlar-icin-gelecegini-duyurdu

Crash Drive 3, mobil cihazlar için geleceğini duyurdu! Çok oyunculu olan yarış oyunu Crash Drive, Android ve  iOS cihazlar için çıkışını duyurdu. Oyun ayrıca PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için de çıkış yapacak.

crash-drive-3-mobil-cihazlar-icin-gelecegini-duyurdu-2

Yayıncılık ve geliştiriciliğinin M2H’ın gerçekleştirdiği çok oyunculu yarış oyun Crash Drive 3, mobil cihazlara geliyor. Oyun, 8 Temmuz 2021’de çıkışını yapıyor. Oyunun Google Play Store ve App Store mağaza sayfalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/crash-drive-3/id1529880114

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.m2h.cd3

Oyun, mobil cihazlar haricinde PS5, Xbox Series, Xbox One, PS4 ve PC için de çıkışını yakın bir zamanda yapacak.

Oyunun tanıtım yazısı ve fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=MytcQBAJaIk

Crash Drive İle İlgili

Çok oyunculu araba dublörlük oyun alanı için hazır mısın? Oldukça eğlenceli crossplay destekleyen multiplayer sunucuları ile birlikte! Canavar kamyon, tank ve daha fazlası ile devasa açık dünyada sür. Seviyeleri birer birer atla, olay oyna, nakit para kazan, yeni arabaların kilidini aç ve gizemleri teker teker keşfet! Crush Drive geri döndü bebek!

crash-drive-3-mobil-cihazlar-icin-gelecegini-duyurdu-3

Devasa sahil topunu yok ederek aynasızlar ile hırsızları yakala! Ya da kralın tacını yürüt, bunlar oyunun eğlenceli etkinliklerinden sadece birazı. Rastgele bir şekilde rekabetçi etkinliklerde prati yap, rakiplerini yen ve en çok parayı kazan. Yeni arabalar ile özelleştirmeler al!

Hangi platformda oynarsan oyna arkadaşlarınla birlikte ol! Bağlantın gitse bile sen farketmeden tamamen tek başına oynayabileceğin tek kişilik moda geçersin. İnternet bağlantısının bir problemi yok! Crash Drive 3 ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.