Ana sayfa Öne Çıkanlar Contra Mobil Platformlara Geri Dönüş Yaptı! 

Contra Mobil Platformlara Geri Dönüş Yaptı! 

237
contra-mobil-platformlara-geri-donus-yapti

Contra Mobil Platformlara Geri Dönüş Yaptı! Uzun zamandır ön kayıt süreci içerisinde olan Contra Returns sonunda bütün dünyada erişime açıldı. Yüzden fazla bölümü ve PvP turnuvaları sayesinde heyecanı doruklarda tutmaya çalışacak gibi görünüyor.

Konami’nin unutulmaz klasiklerinden olan Contra yeniden mobil platform sahalarına geri dönüyor. Bir mobil oyun olan Contra Returns ön kayıt sürecinin sonrasında bütün dünyada erişime açıldı.

contra-mobil-platformlara-geri-donus-yapti-2

Contra Returns bize neler sunacak? 

Aslında Contra Returns uzun bir süredir Tayvan ve Çin sınırları içerisinde Garena Contra adıyla biliniyor ve oynanıyordu. Bu süre içerisinde de biraz daha Asya PvP oyunlarındaki karakter tasarımlarını örnek alıyordu. Contra Returns bu anlamda asıl çizgiyi geri getirdi.

Oyunda neler olacak? 

Bill adından bir karakter olarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunda 200’e yakın bölüm bulunuyor. Oyun sağa ve sola akan bir tarza sahip olsa da 3 boyutlu görseller ve kontrol ekran animasyonları sayesinde heyecanlı bir hava getiriyor.

contra-mobil-platformlara-geri-donus-yapti-3

Contra Mobil Platformlara Geri Dönüş Yaptı!  Bölümleri geçtikçe yeni kahramanları açarak varolan listenize ekleyebiliyorsunuz. Bölüm sonlarında da boss dövüşleri mevcut. Güçlü silahların yanı sıra robotları da kullanabildiğiniz oyun içerisinde arkadaşlarınız ile ya da karşı karşıya PvP turnuvalarına katılabiliyorsunuz. Oyun içinde herhangi bir satın alım yapmadan da kolayca oynayabiliyorsunuz. Fakat oyunda özellikle turnuva tarafında oyuncuları harcamaya teşvik edebilir.

Oyunun oynanış videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=YGqGaFHngpg

Oyunun Google Play Store ve App Store sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.proximabeta.game.contra

https://apps.apple.com/us/app/contra-returns/id1543657739