Ana sayfa Öne Çıkanlar COD Mobile: Hızlı Eller Mücadelesi İçin Yeni Etkinlik

COD Mobile: Hızlı Eller Mücadelesi İçin Yeni Etkinlik

493
cod-mobile-hizli-eller-mucadelesi-icin-yeni-etkinlik

COD Mobile: Hızlı Eller Mücadelesi İçin Yeni Etkinlik! Activision, COD Mobile için yeni etkinlik yapılacağının haberini duyurdu. Etkinliğin adı ise COD Mobile Hızlı Eller Mücadelesi. Activision oyun içerisinde oyunculara yönelik yeni etkinlikler düzenlemeye hızla devam ediyor. Fakat bu yeni etkinlik oyuncuları biraz zorlayacak gibi. Etkinlikte bir dizi görev sizi bekliyor. Bu görevler sonucunda ise kazanılacak ödül de mevcut. Etkinlik için oyuncuların toplamda 7 görevi yerine getirmeleri gerekiyor. Söz konusu görevler tamamlandıktan sonra oyuncular oyun içi ganimet ve Battle Pass XP ile ödüllendirilecek. Fakat sadece bu kadar ödül ile  kalmıyor.

cod-mobile-hizli-eller-mucadelesi-icin-yeni-etkinlik-3

Oyuncuları Bekleyen Sürpriz Ödül

Call of Duty Mobile Hızlı Eller Mücadelesi etkinliğinde oyuncuları bekleyen büyük bir ödül var. Bu ödül oyuna henüz eklenmemiş fakat tanınan bir silah. Activision, Call of Duty: Modern Warfare serisinden bildiğiniz yepyeni bir Rennetti tabanca ile oyuncularını ödüllendirecek. Renetti tabancası oyunun en güçlü tabancası olacak gibi görünüyor. CoD Mobile yeni etkinlik 20 gün gerçekleştirilecek. Etkinlik süresince görevleri tamamlayan oyunculara oyun içi ganimetler ve Renetti Pistol ödülleri verilecek. Call of Duty Mobile Hızlı Eller Mücadelesi, Sezon 3’ ün son etkinliği olacak. Etkinlik bitişinden sonra CoD Mobile Sezon 4 için yeni bir güncelleme gelecek gibi görünüyor.cod-mobile-hizli-eller-mucadelesi-icin-yeni-etkinlik-2

Renetti Tabancası Satışa Çıkacak Mı?

CoD Mobile Sezon 3 sonunda yeni Renetti tabancasının ne zaman satışa sunulacağı konusunda bir bilgi yok. Yani bu tabancayı elde edebilmek için oyuncuların Call of Duty Mobile Hızlı Eller Mücadelesi’ ni tamamlamaktan başka seçenekleri yok. CoD Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.