Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Call of Duty Mobile Sezon 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

311
call-of-duty-mobile-sezon-4-cikis-tarihi-belli-oldu

Call of Duty Mobile Sezon 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu! COD Sezon 3 neredeyse sona ermek üzere bu nedenle COD Sezon 4 çıkış tarihinin açıklanması dört gözle bekleniyor. Call of Duty: Mobile her geçen gün yeni içerikler ile oyuncularını besledi. CoD Mobile Sezon 3’ te cesurca riskli bir karar aldı. Bu karar ise birden fazla kişi tarafından tehlikelili bir hamle olarak görüldü. Fakat elbette bu kararın iyi mi kötü mü olduğuna sadece oyuncular karar verecek.

CoD Mobile Sezon 3 “Tokyo’ dan Kaçış” teması üzerine kurulmuştu. Oyunculardan gelen tepkileri de değerlendirirsek bu cesur karar herkesi mutlu etmişti. Sezon 3 her ne kadar güzel geçmiş olsa da her güzel şeyin bir sonu vardır biliyorsunuz ki. Sezon 3’ ün sonunun yaklaşması ile birlikte oyuncuların gözleri Sezon 4 çıkış tarihine yöneldi. CoD Mobile Sezon 4 ile ilgili birçok haber yapıldı. Bu haberlerin çoğu ise çıkış tarihinin ne zaman olduğu ile ilgiliydi. Ortada birden fazla teori var. Fakat akla en yatan tarih 27 Mayıs 2021. Bunun nedeni ise Cod Mobile Sezon 3 Savaş Bileti’ nin 26 Mayıs 2021’ de bitmesi.

Call of Duty Mobile Sezon 4 Detayları

Elbette yalnızca çıkış tarihi ile ilgili bir teori yok. Sezon 4 ile alakalı şimdiye kadar yapılan en büyük sızıntı Zombi Modu ile ilgiliydi. Bazı kaynaklar Sezon 4 ile birlikte Zombi Modun da geri geleceğini düşündüklerini dile getiriyor. Fakat tabi ki hala resmi bir açıklama yok. Yine de uzun zamandır CoD Mobile ile ilgili çok büyük bir değişiklik yapılamadı. Bu sebeple de birçok kişi Sezon 4’ ün çok büyük değişikliklerle gelmesini düşünüyordu. Bu düşünceler dillenirken Zombi Modu ile alakalı sızıntıların olması da çok normal.

Şimdilik Sezon 4 konusunda hiçbir haber doğrulanmadı. Yine de bu zamana kadar en güçlü iddialar Call of Duty: Mobile Sezon 4’ ün 27 Mayıs 2021’ de Zombi Modu ile sahalara geleceği yönünde oldu. Fakat tekrar söylüyorum ki, henüz bu varsayımların doğrulanması geliştiriciler tarafından yapılmadı. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.