Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları Açıklandı!

Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları Açıklandı!

825
call-of-duty-mobile-sezon-2-detaylari-aciklandi

Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları Açıklandı! Call of Duty Mobile Sezon 2’nin detayları geçtiğimiz gün resmi olarak yayınlandı. Yakın zamanda yayına girecek olan yeni sezon ile birlikte birçok yeni eşya ve oyun içi yenilik oyun severleri bekliyor.

En popüler mobil FPS oyunları arasında yer alan Call of Duty Mobile hayranlarını sevindirecek bir sezon ile geliyor. Hesap Günü adı verilen yeni sezonda oyuncuları büyük bir güncelleme bekliyor. Sezon 2 ile birlikte iki yeni harita, iki yeni silah, yeni karakterler ve birçok hata gidermesi oyuna geliyor.

call-of-duty-mobile-sezon-2-detaylari-aciklandi-2

Oyuna dahil edilecek yeni haritalardan biri Call of Duty hayranlarının yakından tanıdığı bir harita. Shoot House adındaki haritaya oyuncuların pekte yabancılık çekmeyeceğini söyleyebiliriz. Oyuna dahil edilecek bir diğer harita ise Call of Duty Modern Warfare’den tanıdığımız Shipment haritası. Resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan tanıtımda Shipment haritasının görsellerine de yer verildi. Görüntülere bağlantıyatıklayarak ulaşabilirsiniz.

call-of-duty-mobile-sezon-2-detaylari-aciklandi-3

Sezon 2 ile birlikte oyuna dahil edilecek olan karakter, silah ve etkinlikler ise şu şekilde;

  • Oyuna yeni gelecek olan karakter Ghıst olarak tanıtıldı. Modern Warfare serisinden tanıdığımız Simon “Ghost” Riley olacağı tahmin edilen karakterin Sezon 2 ile oyuna eklenmesi bekleniyor.
  • Oyuna yeni sezon ile gelecek etkinlikte gün yüzüne çıktı. Call of Duty: Mobile for International Women’s Day ve Women’s History Mont adı verilen etkinlikler ile kadın oyuncular ve kadın operatörler için bir kutlama düzenleyecek.

Call of Duty Mobile Sezon 2 Detayları Açıklandı! Call of Duty Mobile Sezon 2 heyecanı bitiş tarihi ise henüz belli değil. Ancak önceki sezondan yola çıkacak olursak hesaplamalar sonucunda 23 Nisan 2021 tarihinde tamamlanması bekleniyor. Sezon 1’in bir ay on gün sürdüğünü göz önüne aldığımızda ikinci sezonunda aynı şekilde olması bekleniyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.