Ana sayfa Öne Çıkanlar Arena of Valor Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor!

Arena of Valor Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor!

246
arena-of-valor-turkiye-pazarina-giris-yapiyor

Arena of Valor Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor! Dünya çapında oldukça geniş oyuncu kitlesine sahip olan oyun, yeni adı “Arena of Valor: Yeni Çağ” ile Türkiye pazarına giriş yapıyor. İlk çıkışını 2016 yılında yapan ve dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip olan mobil oyundan Türk oyuncuları için güzel bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre oyun birçok özel içeriği ile birlikte artık Türkiye’de. Bu özel içerikler haricinde Türkçe seslendirme, yerel kahramanlar, kostümler ve turnuvalar da bulunuyor.

arena-of-valor-turkiye-pazarina-giris-yapiyor-2

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi: “En yüksek kalite mobil MOBA deneyimini Türkiye’deki oyuncularımıza ücretsiz olarak sunmak istiyoruz. Yoğun bir çalışma ve yatırımlarımız sonucu Arena of Valor: Yeni Çağ’ı, Türkiye’ye özel ismi ve içerikleriyle birlikte oyun severlerle buluşturmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Oyuncularımızın en iyi oyun deneyimini yaşayabilmesi için Türkiye sunucumuzu açmanın yanı sıra oyuna ilk günden Türk kültürünü entegre eden içerik çalışmalarımızı yaptık. Bundan sonraki süreçte de Türkçe seslendirme, yerel kahramanlar, kostümler, turnuvalar ve çok daha fazla güzel haberi oyuncularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.”

arena-of-valor-turkiye-pazarina-giris-yapiyor-3

Tencent Games tarafından geliştirilmiş olan Arenaof Valor: Yeni Çağ, mobil platformlara uygun bir MOBA oyundur. 5v5 MOBA oynanışına sahip olan oyunda 100’den fazla karakter bulunuyor. Android, iOS ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilen oyun aynı zamanda gerçek zamanlı mücadele sunuyor.

Oyunun mağaza sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/tr/app/arena-of-valor/id1150318642?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ngame.allstar.eu