Ana sayfa Öne Çıkanlar Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

404
Xiaomi Mi Band 5 Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!
Xiaomi Mi Band 5 Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu! - MOBİL DELİSİ

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Çin merkezli teknoloji markası Xiaomi kullanıcılar tarafından merak ile beklenen yeni akıllı bilekliği Mi Band 5’in resmi tanıtım tarihi hakkında resmi açıklamayı yaptı.

Akıllı bileklik pazarında büyük bir ses getiren Xiaomi Mi Band serisinin beşinci neslinin tanıtım tarihi marka tarafından resmi olarak yapıldı. Özellikle uygun fiyatı ve yetenekleri ile tercih sebepleri arasında yer alan Mi Band 5 için işaret edilen resmi tanıtım tarihi 3 Nisan 2020 olarak görülüyor.

Yüksek fiyatlı akıllı saatlere alternatif olarak piyasada güçlü bir yer edinen akıllı bileklikler her geçen nesil ile daha yetenekli bir hal almaya da devam ediyor. Xiaomi Mi Band 5 içinde neredeyse akıllı saat kadar yetenekli demek yanlış olmaz.

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Yeni akıllı bileklikte ekran tarafından büyük gelişmelerin olacağı geçtiğimiz dönemlerde de açıklanmıştı. Mi Band 5’in ekranı 1.2 inç büyüklüğe sahip olacak. NFC desteğinin de bulunacağı belirtilen yeni bileklik Mi Pay servisinin bir önceki modelde olduğu gibi aktif olacağını belirtiyor. Öte yandan Mi Pay’in yanı sıra başta Google Pay olmak üzere pek çok ödeme yöntemine de izin vereceği iddialar arasında yer alıyor.

Çin merkezli teknoloji devi marka yeni bilekliği Mi Band 5’in satış fiyatı hakkında da açıklamalarda bulundu. Bileklik Çin pazarında 25 dolarlık satış fiyatı ile raflarda yerini alacak. Ürünün global sürümünün ne kadar fiyatlandırılacağı ve ülkemizde ne kadar olacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı.

3 Nisan 2020 tarihinde tanıtılması beklenen bilekliğin daha farklı nasıl özellikler ile geleceği de merak ediliyor. Önümüzdeki günlerde Mi Band 5’in tüm özellikleri ve ülkemizdeki satış fiyatının da netleşmesi bekleniyor.