Ana sayfa Öne Çıkanlar Wild Rift Renekton Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Wild Rift Renekton Çıkış Tarihi Belli Oldu!

401
wild-rift-renekton-cikis-tarihi-belli-oldu

Wild Rift Renekton Çıkış Tarihi Belli Oldu! League of Legends: Wild Rift için Renekton çıkışı belirlendi. Rengar ve Kha’Zix sonrası Wild Riht’ e yeni bir şampiyon geliyor.

League of Legends: Wild Rift 2.2b yamasıyla birlikte oyuna iki yeni şampiyon daha geldi. Rengar ve Kha’Zix Wild Rift’ e en son eklenmiş olan şampiyonlar. Fakat bu kadarla kalmadan yeni şampiyonlar getiriliyor. Durmadan League of Legends’ tan bilinen şampiyonların Wild Rift’ e eklenmesi devam ediyor.

Yeni Yama ile Renekton Geliyor

Renekton, baron koridoru için en uygun şampiyonlardan biri. Dövüşçü bir şampiyon olarak eşya dizilimine bağlı olarak hem hasar verip hem de tank şampiyon olabiliyor. League of Legends PC versiyonundan da bilindiği üzere birçok farklı zamanlarda baron koridoru için her zaman metada yerini bulmuştu. Renekton’ un gelmesine en çok sevinecek olanlar, baron koridorunda oynayan oyuncular gibi görünüyor. Fakat yine de unutmamak gerekiyor ki Renekton farklı bölgelerde de görünmüş bir şampiyon. Her ne kadar baron koridoru kadar tercih edilmese de orman ve orta koridorda da oynandığına şahit olduk.

League of Legends: Wild Rift, Renekton konusunda ilk sinyallerini 2.2 yamasında vermişti. Yeni eklenen Rengar ve Kha’Zix ardından hiç beklenmedik bu şampiyonun haberi de geldi. Renekton’ un oyuna ekleneceği tarih ise 12 Mayıs 2021 olarak geliştiricileri aracılığıyla duyuruldu.

wild-rift-renekton-cikis-tarihi-belli-oldu-2

Wild Rift Renekton Yetenekleri

Pasif: Öfke Saltanatı

Saldırıları sonucu Hiddet üretiyor. Biriktirdiği Hiddet oranı sayesinde yetenekleri üzerinde ilave güç elde ediyor.

  1. Beceri

Kılıcını savurarak etrafındaki hedeflere fiziksel hasar vererek ve hasarın bir kısmı ile kendini iyileştiriyor. Eğer Renekton’da 50’den fazla Hiddet varsa, hasar ve iyileştirme değeri artıyor.

  1. Beceri

Hedefi iki kez keserek hem fiziksel hasar veriyor hem de onu sersemletiyor. 50’den fazla Hiddeti var ise Renekton üç kez kesebiliyor ve rakibi sersemletme süresi bu sayede artıyor.

  1. Beceri

Bir yöne doğru atılarak yol boyunca hasar veriyor.

Ulti

Renekton dönüşerek fazladan can elde ediyor. Bunun yanında çevresindeki rakiplerine veya minyonlara hasar veriyor. Aynı zamanda bu formdayken periyodik şekilde Hiddet elde edebiliyor. Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.