Ana sayfa Öne Çıkanlar Rumble Hockey, iOS ve Android İçin Yayında!

Rumble Hockey, iOS ve Android İçin Yayında!

349
rumble-hockey-ios-ve-android-icin-yayinda

Rumble Hockey, iOS ve Android İçin Yayında! Rumble Stars Soccer’ın yapımcılarından yeni bir oyun müjdesi geldi. Popüler mobil oyunlar arasında yer alan Rumble Stars Soccer yeni bir oyun ile mobil marketlerde yerini aldı. Yeni oyun geçtiğimiz günlerde resmi olarak iOS ve Android marketlerde indirilebilir olarak yayınlandı. Rumble Stars Soccer ile büyük farklılıkları bulunan oyunda da keyifli bir deneyim oyun severleri bekliyor.

Frogmind Studios’un geliştirdiği oyun, ikiz oyunu olarak adlandırılan Rumble Stars Soccer ile aynı ekip tarafından tasarlandı. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Rumble Stars Soccer oyun severler tarafından büyük övgüler almış ve rekor indirme sayılarına ulaşmıştı. Yeni oyun içinde beklentilerin büyük olduğu Frogmind Studios geçtiğimiz günlerde oyunu resmi olarak duyurdu.

Rumble Hockey Oyunu Hikayesi

Rumble Stars Soccer’dan tanınan Reckless Hog, Stick Puffer, energy Pump, Dashing Deer gibi karakterler yeni oyunda da yer alıyor. Oyuna yeni eklenen tek karakter ise King Goalie oldu. Hokey kalecisi rolündeki Goalie etrafını dondurarak golleri engellemeye çalışıyor. Oyun içerisinde bulunan tüm karakterlerin kendilerine özel gol atma hareketleri de bulunuyor.

Frogmind Studios oyunu tanıtmasının ardından yaptığı açıklamalarda Rumble Stars Soccer’dan farklı olarak arenaların daha da genişletildiği ve oyunun daha da hızlandığını belirtti. Heyecanın ve temponun bir an eksilmediği oyun iOS platformunda App Store, Android platformunda ise Google Play Store üzerinde indirilebilir durumda. Rumble Hockey iOS ve Android için linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/gb/app/rumble-hockey/id1481319925?fbclid=IwAR3O97sx5YZr-yEv1OZOkeFGDlLVZKUB12sPP8i_c9sLzO0ulBqsfG9fOXg

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frogmind.rumblehockey&hl=en