Ana sayfa Öne Çıkanlar Racing Master Mobil Platforma Geliyor!

Racing Master Mobil Platforma Geliyor!

962
racing-master-mobil-platforma-geliyor

Racing Master Mobil Platforma Geliyor! Grid ve Dirt gibi yapımlar ile ünlenen Codemasters iOS ve Android için yeni oyun müjdesini verdi. Racing Master’ın önümüzdeki dönemde mobil platformlar için yayınlanacağını müjdesi verildi. Codemasters ve NetEase Games tarafından çıkarılacak olan oyun detaylarının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

racing-master-mobil-platforma-geliyor-2

Mobil oyun sektörünün önemli şirketleri arasında yer alan NetEase Games ve birçok popüler yarış oyunu serisinde imzası bulunan Codemasters yeni yarış oyununu duyurdu. Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen Racing Master gerçek zamanlı bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yarış deneyimini yaşatma üzerine konu alan oyun oldukça iddialı geliyor. Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Aston Martin gibi ünlü araç markalarının araçlarının da lisanslı olarak yer alacağı oyun grafik konusunda da oldukça iddialı.

racing-master-mobil-platforma-geliyor-3

Racing Master Mobil Platforma Geliyor! Oyun Amerika ve Kanada için yakın zamanda kapalı beta sürecine girecek. İlerleyen süreçte ise oyunun diğer bölgeler içinde yayınlanması bekleniyor. Oyunun ülkemizde ne zaman yayınlanacağı konusunda ise henüz net bir gelişme yok. Tahminlere göre Amerika ve Kanada Kapalı beta sürecinin ardından oyunun Avrupa’da yayınlanması ile ülkemizde de mobil mağazalarda yayınlanması bekleniyor. Oyunun resmi çıkış tarihi ile ilgili de Codemasters tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Oyuna ait resmi tanıtım videosuna bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. Racing Master ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.