Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Sezon 14 Bilgileri Açıklandı!

PUBG Mobile Sezon 14 Bilgileri Açıklandı!

448
pubg-mobile-sezon-14-bilgileri-aciklandi

PUBG Mobile Sezon 14 Bilgileri Açıklandı! Battle royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan PUBG Mobile yeni sezonu ayrıntıları geçtiğimiz gün yayınlandı. 13. Sezonun sonlanma tarihi yaklaştıkça yeni sezon için söylentilerde artmaya devam ediyor. PUBG Mobile 14. Sezonunda birçok yenilik ve oyun içi içeriği oyun severleri bekliyor.

Mr. GHOST GAMING tarafından yapılan sızıntıda oyun içi video ve birçok yenilik hakkında açıklamalar geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. 14. Sezon hakkında önemli bilgilerin yer aldığı açıklamada yeni harita, kıyafetler, karakterler ve çok daha fazlası oyunda olacak. PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde yeni sezonun dışında kırdığı rekorlar ile de gündeme geldi. Rakipleri Fortnite ve Call of Duty Mobile’ı geride bırakan oyun rekor satışa rakamlarına ulaşarak erişilmesi güç bir rekora imza attı.

PUBG Mobile Sezon 14 Bilgileri Açıklandı! Bu haftaki bir diğer gündem maddesi ise 14. Sezon oldu. Oyuna yeni eklenecek envanterlerin yer aldığı videoda dikkatleri yeni araçlar, silahlar ve karakterler çekti. Ayrıca oyuna yeni eklenecek ve geçtiğimiz günlerde açıklanan Livik haritası hakkında da detaylar sızıntılar arasında yer alıyor.

Diamond Tier temalı M24 keskin nişancı tüfeği oyunun yeni silahlarında biri. Ayrıca M416 saldırı tüfeği içinde yepyeni bir baskı oyun severleri bekliyor olacak. Öte yandan Dacia, UAZ araç baskıları da 14. Sezon ile birlikte oyuna dahil edilecek.

PUBG Mobile resmi Twitter hesabından Livik haritası hakkında yapılan paylaşımda 7 Temmuz 2020 tarihi işaret ediliyordu. 0.19.0 güncellemesi ile birlikte Livik haritasının heyecanı oyun severler ile birlikte olacak. Ayrıca 0.19.0 güncellemesi ile birlikte oyunun 14. Sezonu hakkında da resmi açıklamaların yapılması bekleniyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın.